فوری /  افشین قطبی به پرسپولیس برنامه داد/ اگر سرمربی پرسپولیس شوم، تا فینال آسیا برنامه دارم

 افشین قطبی به پرسپولیس برنامه داد/ اگر سرمربی پرسپولیس شوم، تا فینال آسیا برنامه دارم

خبرورزشی‌گردی| افشین قطبی به پرسپولیس برنامه داد/ اگر سرمربی پرسپولیس شوم، تا فینال آسیا برنامه دارم

شرایط پرسپولیس در اواخر بهمن سال ۱۳۹۳ بی‌شباهت به روزهای کنونی این تیم نبود.

پرسپولیس این روزها وضعیت متزلزلی دارد و خیلی‌ها معتقدند سرمربی برزیلی این تیم به زودی از سمت خودش کنار خواهد رفت. نکته این‌جاست که قرمزپوشان پایتخت ۹ سال قبل هم شرایطی مشابه داشتند چون این تیم با حمید درخشان خوب نتیجه نمی‌گرفت و بحث‌های زیادی پیرامون مذاکره با چند مربی نام‌آشنا بر سر زبان‌ها افتاده بود.

در چنین شرایطی محمدحسین نژادفلاح یکی از مدیران ارشد آن‌زمان پرسپولیس اعلام کرد مذاکراتی با برانکو ایوانکوویچ و افشین قطبی برای جانشینی حمید درخشان صورت گرفته و حتی کار به مرحله دریافت برنامه از آن‌ها هم رسیده است. برانکو با صراحت گفته بود حاضر نیست برای یک نیم‌فصل قرارداد ببندد و حتما باید با او قراردادی به مدت حداقل ۱۸ ماه بسته شود. در این میان البته افشین قطبی هم بیکار ننشست.

سرمربی اسبق پرسپولیس و تیم ملی به کادر مدیریتی این باشگاه برنامه داد و طبق مصاحبه و گزارشی که روز ۲۹ بهمن سال ۹۳ در خبرورزشی منتشر کردیم، قطبی طوری در آن برنامه چیدمان کرده بود که پرسپولیس در فاصله کمتر از ۳ سال ابتدا قهرمان لیگ برتر ایران شده و پس از آن تا قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا هم بالا رود! البته پروژه قطبی به سرانجام نرسید چون پرسپولیس در بهار سال ۹۴ برانکو ایوانکوویچ را به ایران آورد.

افشین قطبی در نیمه دوم دهه ۹۰ شمسی برای مقطعی به ایران برگشت و چند ماه هدایت فولاد خوزستان را بر عهده گرفت.

خبرورزشی‌گردی| افشین قطبی به پرسپولیس برنامه داد/ اگر سرمربی پرسپولیس شوم، تا فینال آسیا برنامه دارم

وب‌گردی و دیدنی‌

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی