کانون بازنشستگان تامین اجتماعی | ورود به سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی kanoone-ali.ir + عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۴۰۳

4 دیدگاه

کانون بازنشستگان تامین اجتماعی | ورود به سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی kanoone-ali.ir + عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۴۰۳

کانون بازنشستگان تامین اجتماعی؛ ورود به سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی kanoone-ali.ir و عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۴۰۳ مواردیست که شما در این گزارش می خوانید و از جزئیات کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مطلع خواهید شد. در این گزارش آورده ایم سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی با هدف ارائه خدمات غیرحضوری و راحت تر شدن کار بازنشستگان تامین اجتماعی شروع به کار نموده است.

سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی خدمات بی شماری به بازنشستگان ارائه می دهد که ما در اندیشه معاصر قصد داریم به تشریح خدمات و معرفی سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی بپردازیم و در نهایت سریع ترین راه دانلود فیش حقوقی بازنشستگات تامین اجتماعی را ببینید.

کانون بازنشستگان بیمه تامین اجتماعی
سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی خدمات بیشماری به کارگران بازنشسته ارائه می دهد که ما دراندیشه معاصر به جزئیات خدماتی که توسط سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی به کراگران ارائه می شود می پردازیم. با ما همراه باشید با جزئیات سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی و نحوه دریافت گواهی کشر از حقوق بازنشستگان کارگری تامین اجتماعی و …

سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی به نشانیkanoone-ali.irبا هدف ارائه خدمات الکترونیک به کارگران بازنشسته کشور

روی کار آمده است. این سامانه دسترسی به سامانه های مختلف بازنشستگان تامین اجتماعی را ساده می کند و اخبار و اطلاعیه های مهم مربوط به کارگران بازنشسته تامین اجتماعی را منتشر می کند.

ورود به سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی kanoone-ali.ir
سایت کانون بازنشستگان بیمه تامین اجتماعی که به نام سایت کانون عالی تامین اجتماعی معروف می باشد، سامانه ای برای ارائه بعضی از خدمات الکترونیک و دسترسی به سامانه های مختلف می باشد. کلیه بازنشستگان تامین اجتماعی، می توانند با ورود به سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی kanoone-ali.ir، از امکانات مختلف این سایت بهره مند شود.

بنابراین، بسیار مهم است که افراد با نحوه ورود به سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی kanoone-ali.ir آشنا باشند. برای ورود به این سایت و استفاده از امکانات مختلف سایت، می توان طبق مراحل زیر پیش رفت.

ابتدا یکی از مرورگرهای گوشی های هوشمند خود و یا لپ تاپ خودتان را باز کنید. برای دسترسی بهتر به سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی، بهتر است که از مرورگرهای کروم و یا فایرفاکس و از لپ تاپ استفاده کنید. پس از باز کردن مرورگر، در قسمت جستجوی گوگل عبارت سایت کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی را تایپ و آن را جستجو کنید.

پس از مدت زمان کوتاهی گوگل سایت کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی به نشانی kanoone-ali.ir را جستجو می کند. برای ورود به سایت اصلی کانون بازنشستگی تامین اجتماعی، مانند تصویر زیر بر روی نام سایت کلیک کنید.

در حال حاضر، شما وارد سایت اصلی کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی شده اید و می توانید از خدمات مختلف قابل ارائه در این سایت، نظیر ثبت نام کانون بازنشستگان تامین اجتماعی، برای دریافت کارت عضویت، استفاده کنید. همچنین، شما می توانید برای دسترسی به امکانات و یا سامانه های مختلف کانون عالی کارگران بازنشسته کشور، بر روی لینک مربوط به آن کلیک نمایید.

ورود به سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی kanoone-ali.ir

برای ورود مستقیم به سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی کلیک کنید.

سازمان تامین اجتماعی کشور، یکی از سازمان های مهم برای بازنشستگان تامین اجتماعی است.

کلیه بازنشستگان تامین اجتماعی می بایست که به بسترهای مناسب برای اطلاع رسانی های مربوط به خودشان دسترسی داشته باشند. خوشبختانه، با راه اندازی سامانه های مختلفی که زیر نظر تامین اجتماعی کار می کنند، باعث شده است که اطلاعات لازم و مهم در سریع ترین زمان ممکن به اطلاع بازنشستگان تامین اجتماعی برسد.

از طرفی، وجود سامانه های مختلف باعث کاهش مراجعات حضوری به سازمان تامین اجتماعی در کل کشور شده است؛ چرا که بسیاری از خدمات اینترنتی بازنشستگان تامین اجتماعی به صورت غیر حضوری انجام می شود.

سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی، با هدف ارائه خدمات مختلف به کارگران بازنشسته تامین اجتماعی روی کار آمده است. این سامانه امکانات مختلفی را به افراد ارائه می کند و باعث شده است که اخبار مربوط به بازنشستگان تامین اجتماعی با سهولت و با سرعت بیشتری به بازنشستگان اطلاع رسانی شود.

سایت کانون بازنشستگان کشوری به نشانی اینترنتی kanoone-ali.ir، سامانه ای است که با هدف ارائه خدمات غیر حضوری به کارگران بازنشسته تامین اجتماعی راه اندازی شده است و در حال حاضر نیز خدمات مختلفی در این سامانه به کارگران بازنشسته کشور ارائه می شود.

البته، ثبت نام کانون بازنشستگان تامین اجتماعی یزد یا سایر استان ها، از طریق سایت کانون عالی میسر نبوده و بسته به اینکه کانون شهر فرد بازنشسته، از سایت برخوردار است یا نه، به صورت اینترنتی (از طریق سایت کتنون همان شهر) یا حضوری می باشد.

لذا تمامی کارگران بازنشسته تامین اجتماعی در کل کشور، می توانند به سامانه کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی وارد شوند و از خدمات مختلف این سامانه استفاده نمایند. لازم به ذکر است که تمامی اطلاع رسانی های مربوط به کارگران بازنشسته تامین اجتماعی در سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی منتشر می شود و بازنشستگان می توانند با ورود به سایت kanoone-ali.ir، از آخرین اخبار منتشر شده از سوی سازمان تامین اجتماعی مطلع شوند.

امکانات سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی kanoone-ali.ir
با توجه به اینکه سایت کانون عالی کارگران بازنشسته کشوری برای ارائه خدمات به کارگران بازنشسته تامین اجتماعی روی کار آمده است، طبیعی است که امکانات سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی نظیر دریافت کارت عضویت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مختص بازنشستگان تامین اجتماعی باشد.

کلیه افرادی که قصد استفاده از خدمات مختلف و غیر حضوری سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی را دارند، می بایست ابتدا به سایت کانون عالی کارگران بازنشسته تامین اجتماعی به نشانی kanoone-ali.ir وارد شوند و سپس، با ورود به لینک های مختلف قرار داده شده در سایت، از امکانات سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی kanoone-ali.ir استفاده نمایند.

سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی kanoone-ali.ir، امکانات مختلفی را به بازنشستگان تامین اجتماعی ارائه می کند که در ادامه به ذکر مهم ترین این امکانات می پردازیم.

مشاهده اطلاعیه ها و اخبارهای مهم سازمان تامین اجتماعی :
کلیه کارگران بازنشسته تامین اجتماعی می توانند با ورود به سایت kanoone-ali.ir از آخرین اخبار و اطلاعیه های مهمی که از سوی سازمان تامین اجتماعی و یا ارگان های مربوطه منتشر شده اند، مطلع شوند. شایان ذکر است، بازنشستگان مازندران نیز می توانند با ورود به سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران، از امکانات آن استفاده کنند و از اخبار بازنشستگان استان خود، مطلع شوند.

یکی از امکانات سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی، امکان ارسال پرسش و دریافت پاسخ به صورت آنلاین می باشد. کلیه افرادی که به هر دلیلی در رابطه با حکم حقوقی، فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی و … ابهامی دارند، می توانند از بخش پرسش و پاسخ سایت، پرسش خود را در سایت ثبت کنند. تمامی پرسش ها و پیام های ارسال شده در سایت، به صورت دسته بندی شده به رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته کشور ارجاع خواهد شد.

ورود به سامانه کانون های استان ها :
یکی دیگر از امکانات سایت کانون بازنشستگان تامین اجتماعی، دسترسی به سامانه های مختلف کانون بازنشستگان تامین اجتماعی در سراسر کشور می باشد. شما می توانید برای دسترسی به سامانه بر روی گزینه سامانه کانون ها استان و یا کانون ها کلیک کنید و با انتخاب استان مورد نظر خود به کانون خودتان دسترسی داشته باشید. همچنین، اطلاعات مربوط به کانون ها مانند آدرس و شماره تماس در این بخش قابل مشاهده می باشد.

سریع ترین راه دانلود فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی
یکی از مهم ترین خدماتی که سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان پس از رسیدن به سن بازنشستگی در سال ۱۴۰۲ ارائه می نماید، پرداخت مستمری بازنشستگی است. بازنشستگان محترم برای دریافت فیش حقوقی مستمری ۱۴۰۲ خود می بایست ابتدا اقدام به ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی نموده و سپس از طریق صفحه کاربری خود در همان سامانه فیش حقوقی مستمری خود را دریافت نمایند.

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی
بازنشستگان تامین اجتماعی با مراجعه به سایت سازمان تامین اجتماعی می‌توانند فیش حقوقی خودشان را به‌صورت اینترنتی مشاهده و دریافت کنند.

بازنشستگان پس از ثبت نام در سایت تامین اجتماعی با کد ملی و گذرواژه امکان دریافت فیش حقوقی خود را خواهند داشت.
طبق قانون سه قشر بازنشسته در کشور وجود دارد:

بازنشسته تامین اجتماعی، بازنشسته کشوری و بازنشسته لشکری.

بازنشسته تامین اجتماعی،‌ فردی است که بیمه شده سازمان تامین اجتماعی بوده و به مدت ۳۰ سال حق بیمه خود را به این سازمان پرداخت کرده است.

اخباراقتصاد
بازنشستگانپربازدید
 

4 دیدگاه.

 • همت پناه
  2024-02-19 17:54

  سلام تامین اجتماعی برای بازنشسته چکار کرده اجاره نشینم ایثار گری هم دارم ۶میلیون حقوق .ازدزفول .ِ

 • مز

 • هاشمی. بازنشسته
  2024-02-20 07:22

  چرا یک فراخوان برای احقاق حق و حقوق نمیدهید. تا کی ذلت و خواری

 • محمد یار ملکی
  2024-02-22 00:31

  بازنشسته هستم ایثارگران سی سال سابقه نودویست حقوق آیا این عدالته نتوانید سرپناهی بعد از سی سال داشته باشید آیی هاوارخدا

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی