تصمیم شبانه سرمربى پرسپوليس / فوق ستاره بالاخره رفتنی شد / اوسمار قدرت گرفت

11 دیدگاه

تصمیم شبانه سرمربى پرسپوليس / فوق ستاره بالاخره رفتنی شد / اوسمار قدرت گرفت

عبدالکریم حسن و اورونوف در حالی چشم انتظار باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس هستند تا بتوانند با پیراهن این تیم در لیگ برتر فوتبال ایران به میدان بروند که فهرست بازیکنان خارجی پرسپولیس فعلاً فقط یک جای خالی دارد و این 2 بازیکن همزمان نمیتوانند وارد فهرست پرسپولیس شوند!
مدیران باشگاه پرسپولیس در حال رایزنی با نبیل باهویی هستند تا نام این مهاجم سوئدی را از فهرست تیم خود خارج کنند.

پرسپولیس در هفته نخست نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتبال ایران شکستی غیرمنتظره را در اراک محتمل شد تا اوسمار ویرا در اولین تجربه رسمی سرمربیگری‌اش در تیم پرسپولیس با پذیرش شکست کار خود را در جمع سرخ‌پوشان پایتخت آغاز کند. باخت مقابل آلومینیوم اراک در حالی رقم خورد که به دلیل بسته‌بودن پنجره نقل‌وانتقالاتی، خریدهای جدید پرسپولیس از جمله عبدالکریم حسن، عیسی آل‌کثیر، ابوالفضل بابایی و اوستون اورونوف مجوز حضور در فهرست سرخ‌پوشان پایتخت را دریافت نکردند.

عبدالکریم حسن و اورونوف در حالی چشم‌انتظار باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس هستند تا بتوانند با پیراهن این تیم در لیگ برتر فوتبال ایران به میدان بروند که فهرست بازیکنان خارجی پرسپولیس فعلاً فقط یک جای خالی دارد و این 2 بازیکن همزمان نمی‌توانند وارد فهرست پرسپولیس شوند! گیورگی گولسیانی، وحدت هنانوف، نبیل باهویی به همراه شهاب زاهدی و محمدحسین کنعانی‌زادگان که به عنوان بازیکن لژیونر به فهرست سرخ‌پوشان پایتخت بازگشتند و همین مسئله باعث شده تا آن‌ها طبق قانون جدید، سهمیه خارجی به خود اختصاص بدهند، 5 سهمیه خارجی پرسپولیس در لیگ بیست‌وسوم محسوب می‌شوند. طبق قانون هر تیم می‌تواند از 6 بازیکن خارجی در فهرست خود بهره ببرد که این مسئله برای پرسپولیسی‌ها در بازار نقل‌وانتقالات زمستانه دردسرساز شده است و آن‌ها امیدوارند که بتوانند فهرست تیم خود را برای ورود 2 خرید زمستانی‌شان خالی کنند.

پیشنهادات از جی‌لیگ و کی‌لیگ رد شد!

شهاب زاهدی که در فصل جاری برترین گلزن پرسپولیس محسوب می‌شود و در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، 7 گل زده در کارنامه او دیده می‌شود و همچنین 2 بار در قامت گل‌ساز درخشیده است، در طول روزهای گذشته موردتوجه یک باشگاه ژاپنی قرار گرفته بود و خبرهای ضدونقیضی درباره احتمال جدایی این مهاجم باتجربه از جمع سرخ‌پوشان پایتخت به گوش می‌رسید. با وجود رایزنی‌های انجام شده و تمایل زاهدی برای حضور در جی‌لیگ ژاپن، اوسمار ویرا با جدایی این مهاجم باتجربه مخالفت کرده تا او در جمع سرخ‌پوشان پایتخت ماندنی شود و تا پایان فصل کارش را در تیم پرسپولیس پیش ببرد.

وحدت هنانوف هم که به‌واسطه ثبت عملکرد درخشان در خط دفاعی تیم ملی تاجیکستان در جام ملت‌های آسیا 2023، مورد توجه چند تیم قرار گرفته بود، در آستانه انتقال به یک باشگاه کره‌ای بود و در این زمینه پیشنهاد رسمی برای او ارسال شده بود. با وجود انجام رایزنی‌های اولیه و مطرح‌شدن شایعاتی پیرامون حضور احتمالی هنانوف در کی‌لیگ کره‌جنوبی اما گفته می‌شود که سرمربی برزیلی پرسپولیس با جدایی او هم مخالفت کرده تا این مدافع تاجیکستانی هم در جمع سرخ‌پوشان ماندنی شود.

باهویی پولش را بگیرد، فسخ می‌کند!

نبیل باهویی خرید جنجالی مدیران باشگاه پرسپولیس در ابتدای فصل بود؛ مهاجمی از کشور سوئد که در واپسین ساعات ارسال لیست آسیایی پرسپولیس، مدیران باشگاه با او به توافق رسیدند. با توجه به رزومه باهویی، انتقادات زیادی نسبت به جذب این مهاجم سوئدی مطرح بود و به نظر می‌رسید که نتواند در فوتبال روزهای خوبی را پشت سر بگذارد و احتمالاً سرنوشت مهاجمان خارجی ناکام پرسپولیس در فصول گذشته در انتظار باهویی هم خواهد بود.

پرسپولیسی‌ها در حالی با امضای قراردادی 360 هزار دلاری موفق به جذب باهویی شدند که این مهاجم سوئدی تجربه 11 بازی حضور در ترکیب پرسپولیس را در فصل جاری در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا دارد و تنها یک‌بار در قامت گلزن موفق به درخشش شده است. با توجه به عملکرد ضعیف باهویی در نبرد با آلومینیوم اراک در آغاز نیم‌فصل دوم، اوسمار ویرا نسبت به حفظ این مهاجم سوئدی اعلام بی‌نیازی کرده و گفته می‌شود که مذاکرات برای فسخ قرارداد او آغاز شده است.

باهویی در حالی در لیست مازاد ویرا قرار گرفته است که این مهاجم سوئدی خواهان دریافت کلِ قرارداد خود برای فصل جاری است تا قراردادش با سرخ‌پوشان پایتخت را فسخ کند. مدیران باشگاه پرسپولیس که در تلاش برای تامین منابع مالی جهت بازگشایی پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی هستند، حالا با چالشی بزرگ در مسیر فسخ قرارداد نبیل باهویی مواجه شده‌اند اما گفته می‌شود که رایزنی‌ها با این مهاجم سوئدی در حال انجام است تا او به شکل توافقی از پرسپولیس جدا شود. جدایی توافقی باهویی از پرسپولیس حالی انجام می‌شود که جای خالی برای ثبت قرارداد عبدالکریم حسن و اوستون اورونوف در فهرست سرخ‌پوشان پایتخت ایجاد می‌شود و آن‌ها می‌توانند در صورت باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی‌شان، در دیدار حساس پیش‌رو مقابل تراکتور از حضور این 2 بازیکن در ترکیب خود بهره ببرند.

اخبارورزش
اوسمارپربازدیدپرسپولیس
 

11 دیدگاه.

 • صیاد
  2024-02-18 15:30

  مدیر نالایق مثل درویش توان اداره پرسپولیس را ندارد هرچه زودتر اینو بردارید آقایان هیئت مدیره

 • کاظم مستعد شیره جینی
  2024-02-19 08:12

  توپ تانک فشفشه درویش مدیریت حالیش نمیشه # درویش حیا کن پرسپولیس ما رو رها کن #

 • این درویش بره کنار همه چی درست میشه…

 • حسین
  2024-02-19 13:13

  درویش برو

 • آسمان
  2024-02-19 15:40

  درویش عالیه،بازیکنامون افت کردن

 • جواد
  2024-02-19 16:35

  آقا خانه از پای بست ویران است

 • فلورا
  2024-02-19 18:52

  مشگل فقط مالی اگه پول بدن و تبیزقاعل نشن درویش کارشو می‌کنه روسای فدراسیون از استقلالی‌ها نترسند بخصوص از فزفز کردن نکو خانم ،تیم بزرگ پرسپولیس چندبار نائب قهرمان آسیا شد چندین بار قهرمان ایران پس پولها، ، پاداش‌ها ..قولهای فقط پول‌های نایب قهرمانی آسیا بدن پرسپولیس بازیکنان می‌گیره پول قراردادبازیکناشو می‌ده و این مشکلات بوجود نمیان باتشکر

 • میلادرضایی
  2024-02-19 19:11

  شما (سایت خبری )غلط میکنید لوگو پرسپولیس رو بدون ستاره چاپ میکنید

 • محمودگنجی. تنکابن
  2024-02-19 19:16

  حالامشخص شد.چندتا.قهرمانی‌‌سالهای‌قبل‌توسط‌.چندنفرخارج‌ازباشگاه‌صورت‌گرفته‌.چون‌مثلا‌مدیر‌جناب‌آقای‌درویش‌فقطچندهفته‌
  پول‌ملت‌روبریزوبپاش‌مفت‌نکردوچندمسئول‌‌رده‌بالازیرذربین‌بودن‌که‌لابی‌نکن‌ببین‌چطورگندکاردرآمد.ساده‌‌لوح‌مردم‌چقدرخوبن‌این‌طرفدارها

 • مسعود
  2024-02-19 22:04

  امیدوارم پنجره نقل وانتقال باز بشه بتونیم یه مدیربالیاقت بیاد پرسپولیس…خود درویش معضل پرسپولیس هست…
  دادکان……علی دایی……برانکو

 • ا‌AzM
  2024-02-20 01:19

  چه روز دلخراشی… وقتی خواستی جدا شی… خخخخخخ

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی