آب پاکی روی دست استقلالی ها / نکونام عصبانی شد

1 دیدگاه

آب پاکی روی دست استقلالی ها / نکونام عصبانی شد

پیشکسوت استقلال گفت: با توجه به نتایج رقم خورده در نیم فصل اول و شروع دور برگشت نکونام کاملاً خواسته‌های هواداران و باشگاه را انجام داده بنابراین باید به حرفش گوش کرد.
سعید مراغه‌چیان بازیکن اسبق استقلال ، درباره شرایط استقلال پس از انتقادات اخیر جواد نکونام نسبت به حضور فردی در باشگاه که علیه او موضع‌گیری می‌کند اظهار داشت: باعث تاسف است که در شرایط کنونی که همه باشگاه‌ها به دنبال رفع مشکلات هستند یک نفر در باشگاه در حال چوب گذاشتن لای چرخ تیم است.

وی افزود: نگرانی بیشتر زمانی است که سرمربی تیم از این وضعیت ابراز ناراحتی می‌کند و خودش را مستقیماً سپر بلای تیم قرار می‌دهد. نکونام حق دارد در چنین وضعیتی عصبانی شود. این شرایط اصلاً قابل قبول نیست و علی خطیر به عنوان مدیرعامل و شخص اول باشگاه موظف است با این قبیل اتفاقات مقابله کند.

بازیکن قدیمی استقلال تاکید کرد: اینکه استقلال در مسابقه سنگین مقابل تیم صنعت نفت برنده می‌شود کم چیزی نیست. دیدیم که پرسپولیس در هفته اول تن به شکست داد و ثابت شد تیم‌های شهرستانی (آلومینیوم اراک) می‌توانند یقه تهرانی‌ها را بگیرند. بنابراین به جای اینکه به جواد نکونام کمک کنیم و آرامشش را افزایش بدهیم نباید او را دچار تنش و نگرانی کنیم.

مراغه چیان اضافه کرد: این وضعیت اصلاً خوب نیست. ما کم کم به روزهای حساس‌تر و بازی‌های سنگین‌تر نزدیک می‌شویم. اگر قرار باشد سرمربی تیم وقتش را صرف مقابله با فردی کند که در باشگاه می‌خواهد مشکل برایش به وجود بیاورد دیگر کی فرصت می‌کند به تیمش رسیدگی کند. این اوضاع باید هرچه سریعتر جمع و جور شود.

مراغه‌چیان تصریح کرد: اصلاً این شرایط به نفع استقلال نیست. در حالی که ما داریم امتیاز جمع می‌کنیم تا در پایان فصل به قهرمانی برسیم همه باید دست به دست هم بدهند تا مشکلات تیم برطرف شود. ادامه این روند فقط باعث از دست رفتن فرصت‌ها برای کسب عنوان قهرمانی خواهد شد.

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

1 دیدگاه.

  • اکبر
    2024-02-20 03:42

    آقا جواد حق دارد و در این شرایط باید به گفته هایش گوش و عمل کنند

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی