بازیکن استقلال اشک همه را درآورد / پول غزا ندارم!

بازیکن استقلال اشک همه را درآورد / پول غزا ندارم!
امید حامدی فر می گوید از صحبت های او مبنی بر نداشتن پول غذا اشتباه برداشت شده است.

به نقل از فرهیختگان، امید حامدی‌فر، بازیکن جوان استقلال بعد از دیدار این تیم در برابر نفت آبادان در میکسدزون استادیوم آزادی خواستار اصلاح قراردادش شد، ولی از آنجایی که اتفاقی در این خصوص رخ نداده، او روز گذشته محل تمرین تیم را ترک کرد. این بازیکن صبح روز گذشته در محل تمرین آبی‌‌ها حضور یافت و اعلام کرد که تا حل نشدن مشکلش دیگر در تمرینات حضور نخواهد یافت و پس از آن بدون انجام تمرین، کمپ ناصر حجازی را ترک کرد. نکته قابل توجه اینکه اظهارنظر این چهره درباره اینکه اعلام کرده بود «پول یک وعده غذا را هم ندارد» جنجالی شده و انتقاداتی را به همراه داشت.

حامدی فر ابتدا درباره اینکه گفته می‌شود در ابتدای فصل با او توافق می‌شود درصورت رضایت سرمربی تیم، قراردادش به چهار میلیاردتومان برسد و حالا خواستار آن شده است تا این مبلغ دوبرابر شود، اظهار داشت:

واقعیت امر این است که از ابتدا هم قرارداد من همین رقمی هست که رسانه‌ها نوشته‌اند اما از آنجایی که در پیش‌فصل به من گفتند قراردادت را کم کن تا نیم‌فصل آن را به همین رقم برسانیم من با این موضوع موافقت کردم. هیچ وقت دوبرابر قراردادم را نخواستم و فقط همان رقم را خواستم.

وی ادامه داد:

الان هم دارند روی این موضوع مانور می‌دهند که دوبرابر خواسته‌ام قرار بود در نیم‌فصل، قراردادم به رقم هشت و نیم میلیارد برسد و من هم قبول کردم. حتی این توافق را هم کردیم که اگر این مبلغ را پر نکردند یا تحت هر شرایطی من راضی به ادامه همکاری نبودم، رضایتم را بگیرم و بروم. در آن مقطع فقط می‌خواستند قراردادم را تحت هر شرایطی کم کنم با این توضیح که گفتند ما به طرق مختلف مبلغی که توافق کرده‌ایم را پرداخت می‌کنیم. الان هم نه رضایتم را می‌دهند که جدا شوم و نه قراردادم را اصلاح می‌کنند. در بین بازیکنان استقلال هم پایین‌ترین دریافتی را داشته‌ام. الان هم صراحتا اعلام می‌کنم باعث افتخارم هست که در نیم‌فصل دوم و در ادامه رقابت‌ها هم پیراهن استقلال را بر تن کرده و در این تیم بمانم اما به شرط آن که مطالباتم را بدهند.

حامدی‌فر درباره این نقل قول جنجالی مبنی‌بر اینکه «پول غذا هم ندارم»، اظهار داشت:

از این جمله من برداشت‌های اشتباهی صورت گرفت. من بیشتر مبلغی را که از باشگاه گرفتم صرف پول پیش‌خانه کرده و منظورم این بود که با این وضعیت، از پس مخارج روزانه‌ام مانده‌ام. در هر صورت من به‌عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای به امکانات حرفه‌ای و وعده‌های غذایی متفاوت نیاز دارم که هر کدام از اینها هزینه‌های خاص خودش را دارد. شاید من منظورم را بد گفتم اما زندگی یک فوتبالیست حرفه‌ای فارغ از بحث تغذیه، هزینه‌های دیگری را هم می‌طلبد که من در تامین آنها مانده‌ام.

این بازیکن جوان افزود:

هنوز هم پیگیر سلامت یامگا هستم و از خدا می‌خواهم دوباره او مثل روز اول در تمرینات و بازی‌ها در کنار ما قرار بگیرد. به‌خاطر اتفاقات اخیر واقعا سخت‌ترین روزها را سپری کردم و‌ ای کاش هیچ‌کس با چنین وضعیتی مواجه نشود. اتفاقات اخیر هم شاید به دلیل به‌هم‌ریختگی روحی و روانی باشد و فقط امیدوارم این روزها هرچه سریع‌تر سپری شوند. با این حال اگر بمانم برای استقلال با جان و دل بازی می‌کنم.

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی