بی احترامی هواداران پورتو به طارمی و واکنش تند سرمربی

بی احترامی هواداران پورتو به طارمی و واکنش تند سرمربی
سرمربی تیم فوتبال پورتو به حمایت از مهدی طارمی پرداخت و او را شایسته احترام دانست و تاکید کرد: به نظر می‌رسد مردم ۱۰۰ گل و ۵۰ پاس گل طارمی را فراموش کرده‌اند.

مهدی طارمی لژیونر ایرانی تیم فوتبال پورتو در پایان فصل قراردادش با این تیم پرتغالی به پایان می‌رسد و انتقالش به عنوان بازیکن آزاد به تیم اینتر ایتالیا تقریباً قطعی است.این بازیکن قرار بود هفته گذشته به برای انجام تست‌های پزشکی اینتر به ایتالیا سفر کند اما به دنبال شکست پورتو در لیگ پرتغال و عملکرد ضعیف این بازیکن که اعتراض هواداران پورتو نسبت به طارمی را در پی داشت باشگاه اینتر تصمیم گرفت این تست‌ها را به تعویق بیندازند تا چالشی برای طارمی و تیم پورتو به وجود نیایدسرمربی تیم فوتبال پورتو به دفاع از طارمی پرداخت و تاکید کرد که باشگاه باید به تصمیم طارمی احترام بگذارد. وی در خصوص لغو تست‌های پزشکی طارمی گفت: من کارمند فرودگاه نیستم و اطلاعی از تعداد پروازها به سمت میلان و لغو آنها ندارم و نمی‌دانم پروازی برای طارمی رزرو شده بود یا نه. صرفاً داشتن قرارداد با بازیکنی مهم نیست و باید به بازیکن احترام بگذاریم. طارمی سومین گلزن تاریخ پورتو است و شایسته احترام و تقدیر است. او بیشتر از هر بازیکنی حتی «هالک» برای پورتو گلزنی کرده است و فقط «جاردل» و «جکسون» را بالاتر از خود دارد. به نظر می‌رسد مردم ۱۰۰ گل و ۵۰ پاس گل طارمی را فراموش کرده اند. مهدی به باشگاه احترام می‌گذارد. او در پایان بازی‌های قطر بدون هیچ استراحتی به تیم برگشت و برابر «آروکا» به میدان رفت.

او ادامه داد: این بازیکن ۳۱ ساله در پایان فصل پورتو را ترک خواهد کرد. با این وجود، انتظار دارم که طارمی تمام تلاش خود را تا آخرین روز حضورش در این باشگاه انجام دهد. پورتو به او دستمزد خوبی می‌دهد. اما باید برای او احترام قائل باشیم زیرا او حرفه‌ای است و همیشه به باشگاه احترام گذاشته است.

اخبارورزش
پربازدیدطارمی
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی