جدایی مهاجم پرسپولیس قطعی شد

2 دیدگاه

جدایی مهاجم پرسپولیس قطعی شد
بعد از اینکه پنجره نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس در چند روز آینده باز شود، قرارداد این بازیکن با پرسپولیس فسخ خواهد شد / باید یک بازیکن از این لیست کنار گذاشته شود تا قرارداد وینگر ازبکستانی به صورت رسمی ثبت شود.
باهویی، مهاجم سوئدی پرسپولیس با مدیران این باشگاه برای جدایی از این تیم به توافق رسیده است.

به نوشته برنا درحالی که با جذب اوستون اورنوف سهمیه بازیکنان خارجی پرسپولیس به هفت نفر افزایش پیدا کرد، حالا باید یک بازیکن از این لیست کنار گذاشته شود تا قرارداد وینگر ازبکستانی به صورت رسمی ثبت شود.

از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که مدیران این باشگاه و اوسمار ویرا هیچ برنامه‌ای برای فروش شهاب زاهدی و وحدت هنانوف ندارند و فقط باهویی از لیست پرسپولیس خارج می‌شود تا قرارداد اورنوف ثبت شود.

بعد از اینکه پنجره نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس در چند روز آینده باز شود، قرارداد باهویی با پرسپولیس فسخ خواهد شد. با توافقاتی که صورت گرفته باهویی با دریافت نیمی از قرارداد ۳۶۰ هزار دلاری خود، قراردادش را با پرسپولیس فسخ خواهد کرد.

باهویی تا امروز بیشتر از ۱۰۰ هزار دلار از پرسپولیس دریافتی داشته و با رسیدن این مبلغ به ۱۸۰ هزار دلار، یعنی نصف ارزش قراردادش، با پرسپولیس فسخ خواهد کرد. به این ترتیب مشکل ثبت قرارداد اورنوف هم حل خواهد شد.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس

2 دیدگاه.

  • احد رخدار
    2024-02-19 09:32

    نزارید بره حیفه 😂😂😂😂😂

  • مولان
    2024-02-19 11:56

    همه پرسپولیس باید باهم باشند

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی