ربودن و آزار دختر 20 ساله از سوی پسر کینه‌جو / من نبودم ؛ کار دوستانم بود! + جزییات

3 دیدگاه

چندی قبل زن میانسالی به اداره پلیس رفت و از ربوده شدن دخترش توسط چند مرد خبر داد: دخترم برای خرید از خانه خارج شده بود که ساعاتی بعد با حالی بد به خانه برگشت و مدعی شد چند نفر او را ربوده و مورد تعرض قرار داده‌اند. بلافاصله دختر 20 ساله‌ام را به بیمارستان منتقل کردیم. به‌ دنبال این شکایت تحقیقات به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران آغاز شد.

دختر 20 ساله پس از بهبودی نسبی در تحقیقات گفت: چندی قبل در فضای مجازی با پسری به نام اویس دوست شدم، اما بعد از مدتی از آنجایی که با هم اختلاف داشتیم این دوستی را قطع کردم. روز قبل از حادثه به عطاری رفته بودم که اویس را آنجا دیدم. کمی حرف زدیم و او گفت با دختر دیگری نامزد کرده و می‌خواهد ازدواج کند و بعد هم رفت. به خودم که آمدم، دیدم گوشی تلفنم همراهم که روی میز عطاری بود ناپدید شده است. دوربین‌های عطاری را که نگاه کردیم مشخص شد اویس آن را برداشته است.

وی ادامه داد: بلافاصله با او تماس گرفتم و گفتم گوشی‌ام را پس بده اما او گفت اگر گوشی ات را می‌خواهی باید یک میلیون و 300 هزار تومان به حسابم واریز کنی. از یکی از دوستانم 600 هزار تومان قرض گرفتم و قرار شد مابقی را فردا به او پرداخت کنم. روز حادثه برای گرفتن گوشی و پرداخت مابقی پول به محل قرار با اویس رفتم اما او به من آبمیوه تعارف کرد و گفت می‌خواهد آشتی کند.

دختر جوان گفت: من هم آبمیوه را خوردم اما ناگهان بی‌هوش شدم و دیگر نفهمیدم چه شد تا اینکه وقتی به هوش آمدم خودم را داخل یک خودرو پراید دیدم. اویس به همراه دوستانش مرا که هنوز گیج بودم به طبقه دوم ساختمانی در جنوب تهران برده و به زور به من تعرض کردند.

به‌ دنبال اظهارات دختر جوان، متهم بازداشت شد اما در تحقیقات منکر ماجرای آدم‌ربایی و تعرض شد و گفت: سرقت گوشی و اخاذی را قبول دارد، ولی من به این دختر تعرض نکردم بلکه دوستانم این کار را انجام داده‌اند.

وی افزود: من فقط می‌خواستم از او انتقام بگیرم چون او تنها دختری بود که دوستی‌اش را با من به‌ هم زد. با هر دختری که دوست می‌شدم به من التماس می‌کرد که با او ازدواج کنم اما این دختر دوستی‌اش را هم با من تمام کرد به همین خاطر کینه به دل گرفته و از او سرقت کردم و پول خواستم.

بازپرس دادسرای امور جنایی تهران دستور بازداشت دوستان اویس و بررسی اظهارات او را صادر کرد.

حوادث
پربازدیدتجاوز
 

3 دیدگاه. Leave new

  • بی عرضه هم دختر هم پسر

  • ناشناس
    2024-02-13 23:15

    خاک توسرت عشق زورکی گدایی میکنی میرفتی با اون دختری ک دوستت داشت ازدواج میکردی تو اخه عرضه تشکیل زندگی داشتتی با اون افکار و رفتار مخرب و تبهکارانه ؟ بهرحال مقصر و متهم اصلی خود نامردتته تو دوستاتو فرستادی پی اون دختر خودتم همدست شان بودی

  • نه اودوست داشته کینه کرده جوانی جاهلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی