رونمایی از هیکل جذاب‌ترین دختر ورزشکار جهان / منبع درآمد اصلی او… / لقب خوش‌هیکل‌ترین ورزشکار زن برای اوست + عکس

به نقل از عصرایران، آلیکا اشمیت، دونده ی 25 ساله ی آلمانی که جذاب ترین ورزشکار زن دنیا لقب گرفته است، پس از آنکه سال گذشته فاش کرد منبع درآمد اصلی او ماهانه 600 پوندی است که به دلیل عضویت در تیم ملی کشور خود دریافت می کند، حالا مدعی شده علیرغم درآمد اندکش، به تازگی پیشنهاد همکاری نجومی یک برند مشهور را رد کرده است.

اشمیت که با برند مشهور هوگو باس همکاری تبلیغاتی دارد، می گوید در همکاری های تبلیغاتی خود با برندها سختگیرانه عمل می کند. او مدعی است که چندی قبل از سوی یک برند شناخته شده پیشنهاد همکاری تبلیغاتی ای دریافت کرده بود که مبلغ نجومی ای بابت آن در نظر گرفته شده بود، با این حال، به ادعای او، از آنجایی که آن برند مورد تأیید 100 درصدی او نبود، پیشنهاد آن ها را نپذیرفت.

اشمیت پیش تر از دشوارهای داشتن یک درآمد ثابت به عنوان یک ورزشکار صحبت کرده و گفته بود پولی که بابت شرکت در مسابقات به او پرداخت می شود، کفاف زندگی اش را نمی دهد.

آلیکا اشمیت به عنوان ورزشکار دوی 400 متر برای کشور خود رقابت می کند و در سال 2020 نیز به عنوان عضو تیم ملی آلمان در المپیک توکیو حضور داشت، گرچه فرصت شرکت در مسابقات را پیدا نکرد.

او حالا خود را برای شرکت در المپیک 2024 پاریس آماده می کند.

اشمیت در شبکه های اجتماعی از شهرت و محبوبیت زیادی برخوردار است. او در اینستاگرام 4/9 میلیون دنبال کننده دارد و حساب تیک تاک او را هم 2 میلیون نفر دنبال می کنند. او در صفحات اجتماعی خود به طور مرتب تصاویر و ویدئوهایی از خود، تمرینات ورزشی و مسابقاتش منتشر می کند. او درآمدی هم از طریق حساب اینستاگرام خود دارد.

اشمیت علائقی هم در خارج از حوزه ی ورزش دارد. او به طور مجازی در رشته ی مدیریت رسانه و ارتباطات تحصیل می کند تا گزینه های بیشتری در بیرون از عرصه ی ورزش برای خود فراهم کند.

او در کنار ورزش، از دانش خود در زمینه ی تغذیه و تناسب اندام هم استفاده می کند. اشمیت در سال های 2020 و 2021 به عنوان مربی تناسب اندام با باشگاه فوتبال آلمانی بروسیا دورتموند همکاری داشت.

در آن زمان ویدئوی پربازدیدی منتشر شد که اشمیت را در حال مسابقه ی دوی 400 متر با متس هوملس، مدافع تیم بروسیا دورتموند نشان می داد. اشمیت البته در این مسابقه هوملس را به راحتی مغلوب خود کرد. این ویدئو آن زمان به 6 میلیون بازدید رسید.

وقتی در مصاحبه ای از اشمیت سؤال شد که چقدر احتمال می دهد بتواند کیلیان امباپه، فوتبالیست فرانسوی که به سرعت بالایش مشهور است را در یک مسابقه ببرد، در پاسخ گفت: «بستگی به مسافت دارد. من در دوی 100 متر شانسی ندارم چون در این مسافت سریع ترین نیستم. اما در دوی 400 متر قطعاً پیروز مسابقه من هستم. تقریباً مطمئن هستم که می توانم هر فوتبالیستی را ببرم.»

بازیگران و هنرمندانورزش
پربازدید