حمایت عجیب و غریب یک استقلالی از علی دایی / فکری پرسپولیسی شد

بدون دیدگاه

حمایت عجیب و غریب یک استقلالی از علی دایی
محمود فکری به انتقادها از تیم ملی فوتبال ایران پس از حذف در جام ملت‌های آسیا 2023 واکنش تندی نشان داد. محمود فکری به عنوان مهمان برنامه جام آسیا ۲۰۲۳ به انتقاد جواد خیابانی از خذف تیم ملی ایران واکنش تندی نشان داد و گفت: ناراحتی من این است که بعد از بازی‌ها به این شکل به بازیکنان و کادر فنی حمله می‌کنیم. این کار باعث می‌شود آدم‌هایی از حوزه‌های دیگر به شکل گستاخانه‌تری مثلا به علی دایی که ناموس این فوتبال است بی‌احترامی کنند. ما چند تا علی دایی در آسیا و ایران داریم که هر کس و ناکسی به او یا به اسطوره‌های دیگر ما حرف بزنند.تیم ملی ما بد بازی نکرده چرا یه شکلی به تیم ملی حمله می‌کنیم که انگار در مرحله مقدماتی حذف شدیم.

سرمربی سابق استقلال گفت: اگر ما انتظار قهرمانی داریم چطور تیم‌هایی مثل کره عربستان و ژاپن که چندین میلیارد هزینه کردند نباید انتظار قهرمانی داشته باشند.

فکری تصریح کرد: من وکیل مدافع کادر فنی نیستم و اینجا نیامدم از شخص قلعه‌نویی و بازیکنان دفاع کنم من آمدم واقعیت‌های فوتبال را بگویم که به درد ما بخورد. واقعیت اینکه بازیکنان ما بعد از بازی با ژاپن از زور فشار مضاعف آنطور سجده و گریه نکنند. اینها همه ناشی از فشارهایی است که ما به آنها وارد می‌کنیم.

اخبارورزش
استقلالپربازدیدپرسپولیس
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed