شرط دریافت یارانه تشویقی اعلام شد

1 دیدگاه

شرط دریافت یارانه تشویقی اعلام شد
سید صولت مرتضوی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: طرح جدید کالابرگ به‌مدت سه‌ماه برای تثبیت قیمت‌ها آغاز شده و تفاوت این با طرح سابق این است که یارانه تشویقی به ۲۲۰ هزار تومان افزایش داشته و ۱۱ قلم کالا کدگذاری شده و به میزان وزن خرید، یارانه تشویقی داده می‌شود.

هم‌چنین شرط حداقل ۲۲۰ هزار خرید حذف شده و هرکس هر مقدار خرید کند، از یارانه تشویقی برخوردار خواهد شد؛ عیدی کارگران مشخص است و میزان آن معادل دو ماه حقوق دریافتی کارگر است و پرداخت خواهد شد یعنی اگر کارگری ۱۲ ماه مشغول کار بوده، معادل دو ماه حقوقش را به‌عنوان عیدی دریافت خواهد کرد.

مرتضوی خاطرنشان کرد: عیدی بازنشستگان نیز طبق مصوبه هیات وزیران، ۲ میلیون و پانصد هزار تومان، برای همسر ۷۰۰ هزار تومان و به ازای هر فرزند نیز ۳۰۰ هزار تومان است که تأمین منابع صورت گرفته و پرداخت می‌شود.

اخباراقتصاد
پربازدیدیارانه
 

1 دیدگاه.

  • کمال مهدوی تبار
    2024-02-11 08:39

    سلام یارانه هرماه راچراقطع کردیدما حاشیه نشینهای بدبخت ججهازدخترم رابا پشتیوانه همی یارانه هها خریدم قسطی ماهی ۱۵۰۰ ظلم تا به کی وکجاترووخدایا رانه ها رابریزید شما میخواهین مردم رابه جون هم بندازید الان همین بنده خداپدرم رادراوردهمن که نه حقوق دارم نه بیمه بازنشستگی تا بی احترامی نکردم خودتان بیایین اعدامم کنی یاگولوله باران خداخیرتان بده

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.