پوتین از خود بی خود شد / تصویر لو رفته از همسر جدیدش 40 سال از خودش کوچتر + عکس جنجالی

پوتین از خود بی خود شد / تصویر لو رفته از همسر جدیدش 40 سال از خودش کوچتر

یک دیپلمات چینی اظهار کرد که قرار است در سال میلادی جاری رئیس‌جمهور روسیه به چین سفر کرده و با همتای چینی خود دیدار کند.سفیر چین در روسیه به خبرگزاری اسپوتنیک گفت پکن انتظار دارد ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه در سال میلادی جاری به چین سفر کند.سفیر چین گفت: بی‌شک در ۲۰۲۴ سفر پوتین به چین اتفاق خواهد افتاد. چنین انتظار می‌رود.به گفته این دیپلمات چینی، پوتین و شی جین‌پینگ، رئیس‌جمهور چین قرار است امسال دیدارهای متعددی داشته باشند.

رسانه‌ها همچنان پیگیر همسر سری پوتین هستند

با افشای محل سکونت همسر سری رئیس‌جمهور روسیه طوماری برای اخراج او از سوئیس تهیه شد.

رسانه‌ها همچنان پیگیر همسر سری پوتین هستند

رسانه‌های عربی خبر دادند، بعد از آنکه مشخص شد ژیمناست سابق و ۳۸ساله روسی که گفته می‌شود، همسر سری پوتین است به همراه فرزندان‌شان در منطقه‌ای لاکچری در کوه‌های سوئیس زندگی می‌کند، ده‌ها هزار نفر از مخالفان ولادیمیر پوتین درخواستی را برای اخراج او از این کشور تقدیم مسئولان سوئیس کرده‌اند.

به نوشته این رسانه‌ها، در طومار تهیه شده از مسئولان سوئیسی خواسته شده تا با توجه به گذشت بیش از یک ماه از جنگ پوتین در اوکراین، همسر [ادعایی] او از سوئیس خارج شده و به پوتین بپیوندد.

این طومار به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی و آلمانی منتشر و در آن آلینا کابیووا دیکتاتور متوهم توصیف و خواهان سلب تمام مدال‌های المپیک او هم شده است.

هنوز مشخص نیست که سوئیس چه موضعی در رابطه با این مساله آن هم در شرایطی که کرملین به طور کامل ارتباط این ژیمناست سابق تیم ملی روسیه را با پوتین نفی می‌کند، خواهد داشت.

aPY93juw3rao

آخرین تصاویر منتشر شده از این ورزشکار دسامبر (دی ماه) گذشته و دو ماه قبل از جنگ روسیه و اوکراین در مسکو گرفته شده بود.

تا لحظه تهیه این خبر بیش از ۷۵ هزار نفر این طومار الکترونیکی را امضا کرده‌اند.

جامعهسیاسی
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی