فوق ستاره تیم ملی اشکش در آمد /سعید عزت اللهی عامل شکست را لو داد + عکس

3 دیدگاه

به گزارش ساناپرس؛ فوق ستاره تیم ملی اشکش در آمد /سعید عزت اللهی عامل شکست را لو داد + عکس

تیم ملی ایران در دیدار نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا برابر قطر با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد و از راهیابی به دیدار نهایی بازماند درهمین رابطه سعید عزت‌اللهی با انتشار پستی در اینستاگرام نوشت:

به آسمون ایران رسیده بودیم، از بالا به ایران عزیزم نگاه میکردم، چشمم رو میبستم و فکر میکردم چه رویاهای مشترکی با مردم این خاک دارم. همونجا دوباره با خودم پیمان بستم هرچی که دارم، بذارم تا شاید این بار، شد. چند روز بعد، وقتی اردو شروع شد، با کادر و بچه‌ها عهد بستیم و مطمئنم میدونید که تا آخرین لحظه بهش پایبند بودیم… .

وقتی رسیدیم قطر، آماده آماده بودیم. هرچی گذشت بهتر هم شدیم. بعد از بازی ژاپن همه عشق و محبت شما رو حس کردم، با خودم گفتم مگه از این بهتر هم داریم؟ اما اون‌شب… اون‌شب وقتی صدای سوت رو شنیدم، دنیا روی سرم چرخید، بعدا فهمیدم بی‌اختیار اشک‌ می‌ریختم و الان هم حسرت میخورم، حسرت اینکه چقدر نزدیک بود که بشه اما…

دوست دارم از تمام مردم ایران، تاکید میکنم، تمام مردم ایران، تشکر کنم. در کنار خانواده‌مون، همه شما عزیزترین آدم‌هایی هستید که ما توی زندگیمون داریم. شکی ندارم عذرخواهی ما فرزندانتون، ما برادرانتون رو می‌پذیرید. امیدوارم دلگرمی ما باشید برای اینکه بلند شیم، برای اینکه برگردیم. ما باهم میتونیم این تلخی رو پشت سر بذاریم. این تاریکی رو روشن کنیم، این سوز زمستون رو بهار کنیم.

سعید عزت‌اللهی به حذف ایران از جام ملت ها واکنش نشان داد

اخبارورزش
پربازدید
 

3 دیدگاه.

 • ناشناس
  2024-02-09 17:19

  به نظرمن علی بیرانوندباقطرتوانی کردمگه میشه یه دربازه بان هرچه توپ سمتش بیادگل بشه

 • ناشناس
  2024-02-09 17:20

  به نظرمن علی بیرانوندباقطرتوانی کردمگه میشه یه دربازه بان هرچه توپ سمتش بیادگل بشه

 • جیرفتی
  2024-02-11 13:12

  حرف مفت نزنید یعنی چه بیرانوند یک ایرانی با اصالته که این وصله ها بهش نمی چسبه

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.