طارمی پرسپولیسی تیم ملی را اوت کرد / مهدی طارمی بدترین بازیکن ایران + سند

1 دیدگاه

 

طارمی پرسپولیسی تیم ملی را اوت کرد / مهدی طارمی بدترین بازیکن ایران

تیم ملی فوتبال ایران در حالی مقابل تیم ملی فوتبال قطر در مرحله نیمه‌نهایی شکست خورد که مهدی طارمی به عنوان ضعیف‌ترین بازیکن زمین انتخاب شد.

تیم ملی فوتبال ایران در حالی که نمایش خوبی در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا داشت، با بدشانسی مقابل قطر میزبان با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب شد.

مهدی طارمی بدترین بازیکن بازی ایران و قطر + سند

مهدی طارمی بعد از غیبت یک جلسه‌ای به دلیل محرومیت در دیدار مقابل ژاپن، در این دیدار به ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال برگشت. بازیکنی که قبل از شروع این رقابت‌ها امید اول هواداران و کادر فنی تیم ملی بود تا بتواند با درخشش مسیر یوزها را هموار کند.

حتی رسانه‌ها و هواداران تیم‌های دیگر نیز منتظر درخشش مهاجم پورتو پرتغال بودند؛ اما طارمی در دیدار امروز تیم ملی یکی از بدترین نمایش‌های خود را در طول دوران بازیگری خود به نمایش گذاشت و اصلا در حد و اندازه بازیکنی که هواداران فوتبال از او انتظار داشتند نبود.

ستاره‌های تاثیرگذار در چنین بازی‌هایی باید با عملکردشان نتیجه بازی را تغییر دهند، کاری که اکرم عفیف در تیم ملی قطر به خوبی انجام داد. کاری که سون هیونگ مین ستاره تیم فوتبال کره‌جنوبی در دیدار این تیم مقابل استرالیا انجام داد.

نمایش طارمی به اندازه‌ای بد بود که بعد از بازی با کمترین امتیاز به عنوان ضعیف‌ترین بازیکن زمین انتخاب شد.

 

اخبارورزش
پربازدید
 

1 دیدگاه.

  • این چه زری بود زدی طارمی پرسپولیسی تیم ملی را اوت کرد باید می نوشتی قلعه استقلالی و رضا ملخ استقلالی هم تیم ملی وهم تیم امید و نابود کردند وهنوز هم پر ادعا هستند

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.