خبر خوش برای غرب نشینان تهرانی/ فورا بخوانید!

خبر خوش برای غرب نشینان تهرانی/ فورا بخوانید!
۱۴۶ دستگاه اتوبوس نو به ۱۹ خط اتوبوسرانی در مناطق غربی شهر تهران اضافه شد.

خبر آنلاین، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از افزوده شدن۱۴۶ دستگاه اتوبوس نو به ۱۹ خط اتوبوسرانی در مناطق غربی شهر تهران خبر داد.

مهدی علیزاده با اشاره به طرحی جدید در اتوبوسرانی پایتخت، افزود: با هدف بهبود خدمات اتوبوسرانی و بنا به دستور شهردار تهران مبنی بر برون‌سپاری ۴۰۴ دستگاه از ناوگان جدید، طی قراردادی در قالب خرید خدمت، شرکت خودرو سرویس شهر به عنوان هفدهمین شرکت خصوصی اتوبوسرانی فعالیت خود را آغاز کرد و اقدامات لازم برای واگذاری ۱۹ خط شرکت جهت ارائه خدمات حمل و نقلی به شرکت مذکور انجام شد.

او با اشاره به اینکه شرکت واحد برابر دستور از ابتدای بهمن ماه، کار شناسایی خطوط و تحویل اتوبوس‌ها را آغاز کرده است،گفت: از ابتدای بهمن ماه تا کنون، تقریباً ۱۱ خط واگذار شده است که با بکارگیری اتوبوس‌های نو فعال شده و ان‌شاءالله در هفته آینده این تعداد به ۱۶ خط خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ادامه داد: برون‌سپاری ۱۴۶ دستگاه از ناوگان سامانه پنج اتوبوسرانی به عنوان آزمایشی پیش بینی شده که تاکنون ۸۵ دستگاه آن تا جهت اشتغال در ۱۱ خط به شرکت خودرو سرویس شهر تحویل شده و تا نیمه دوم اسفند ماه راهبری ۱۹ خط این سامانه به طور کامل به شرکت مذکور داده می شود.

علیزاده با اشاره به اینکه این ۱۹ خط در مناطق ۲، ۵، ۶ , ۲۱ و ۲۲ شهرداری تهران قرار دارد، تأکید کرد: با نوسازی ناوگان این مناطق جان تازه ای به حمل و نقل اتوبوسی در منطقه غرب تهران دمیده می شود و شهروندان شاهد تغییرات محسوسی در خدمات اتوبوسرانی خواهند بود.

اخبارجامعه
پربازدید

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی