پرونده امروز بازار خودرو بسته شد / این خودروها ارزان شدند

پرونده امروز بازار خودرو بسته شد / این خودروها ارزان شدند
در این گزارش قیمت جدید انواع خودرو داخلی در بازار را مشاهده می کنید.

بازار خودرو به‌طور معمول توسط شرکت‌های خودروسازی، نمایندگان فروش و بازاریابان خودروها، فروشگاه‌های خودروهای دست دوم و افراد حقیقی که خودرو خود را به فروش می‌گذارند، تشکیل شده است. در این بازار عموماً مشتریان می‌توانند از انتخاب مدل، مشخصات فنی، قیمت و شرایط فروش مناسب برای خودرو خود استفاده کنند.

قیمت دلار امروز در بازار آزاد ریزشی شد و به ۵۵ هزار تومان رسید. همزمان با ریزش قیمت ارز، بازار خودرو نیز در مسیر نزولی قرار گرفت. بررسی قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا حاکی از ریزش قیمت شاهین،پژو ۲۰۷، پژو پارس و هایما است. در ادامه جدیدترین قیمت خودروهای پرفروش ایرانی و تغییرات آن نسبت به روز گذشته (۱۵ دی) را بخوانید.

قیمت روز محصولات ایران خودرو
قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ به ۵۶۸ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۷ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۶۰۸ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۷ میلیون کاهش پیدا کرده است.​

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۷۲۸ میلیون تومان است که طی روز گذشته ۷ میلیون پایین آمده است. این خودرو از تیر تا به امروز ۱۰۷ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ تیپ ۵ مدل ۱۴۰۲ نیز امروز به ۶۵۲ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۸ میلیون پایین آمده است.​

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۷۶۳ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۷ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۸۵۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون گران شده است. این خودرو تقریبا طی چهار ماه گذشته ۱۳۹ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این ۸۶۷ میلیون تومان است که طی روز گذشته ۳ میلیون ارزان شده است. این مدل طی چهار ماه گذشته ۳۸ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک مدل V۲ سال ۱۴۰۱، ۹۱۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است. تارا اتوماتیک صفر مدل V۲ سال ۱۴۰۲ هم ۹۴۷ تومان قیمت خورده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. قیمت تارا اتوماتیک V۴ LX نیز به یک میلیاردو و ۹۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون پایین آمده است.

قیمت تارا دنده ای V۱ سال ۱۴۰۲ هم به ۷۹۷میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۲ میلیون ارزان شده است و طی سه ماه گذشته ۴۹ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۹۵۰ میلیون تومان رسیده است که به معنای کاهش ۱۰ میلیونی طی یک روز است. این خودرو نسبت به خرداد ۵۵میلیون تومان ریزش داشته است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۷۱۰میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است و طی شش ماه گذشته ۱۴۰میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۶۲۰ میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته ۵ میلیون پایین آمده است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۶۵۰ میلیون تومان که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۵۶۵ میلیونی شده است که طی روز گذشته ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است.

سمند سورن پلاس XU۷P بنزینی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۴۵ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. سمند سورن پلاس EF۷ بنزینی مدل ۱۴۰۱ نیز ۶۳۵ میلیون تومان است شده است که ۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۲ نیز ۷۴۷ میلیون اعلام شده است که طی روز گذشته ۷ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۰۳ میلیون تومان شده است و نسبت به روز گذشته ۷ میلیون کاهش پیدا کرده است.

قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۲ نیز به ۷۴۳ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۷ میلیون کاهش پیدا کرده است. این مدل گرانترین پژو پارس است.

قیمت هایما ۸S مدل ۱۴۰۲ نیز یک میلیاردو ۸۸۵میلیون تومان شده است که ۵ میلیون پایین آمده است. قیمت هایما S۵ ۶ سرعته اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ به یک میلیاردو۴۰۵میلیون تومان رسیده است که طی یک ۱۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت وانت آریسان ۲ مدل ۱۴۰۲ نیز امروز ۴۷۸میلیون تومان اعلام شده است که نسبت به روز گذشته ۷ میلیون ارزان شده است.

قیمت روز محصولات سایپا
قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم حوالی ۲۸۵ میلیون تومان به روزرسانی شد که طی روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نسبت به روز گذشته ۵میلیون ارزان شده است و ۴۰۵ میلیون تومان اعلام شد.

قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۱ نیز به ۳۹۵ میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۹۵ میلیون تومان خریدوفروش می شود که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است.

قیمت ساینا S اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۸۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون پایین آمده است.

قیمت ساینا EX دنده ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۸۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است.

قیمت کوییک دنده ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۸۵ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است.

قیمت کوییک SR دنده ای مدل ۱۴۰۲ نیز به ۳۹۰ میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است.

قیمت کوییک دنده ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۸۰ میلیون تومان شده است که ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۹۵ میلیون است که ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۹۰ میلیون تومان اعلام شده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون کاهش پیدا کرده است.

قیمت شاهین G اتومات CVT مدل ۱۴۰۲ امروز به ۸۲۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۶۶۵ میلیون تومان رسیده است که ۵ میلیون پایین آمده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۶۱۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که ۵ میلیون کاهش پیدا کرده است.

قیمت شاهین GL دنده ای صفر مدل ۱۴۰۲ نیز امروز ۶۵۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون ارزان شده است.

اخباراقتصادخودرو
پربازدیدقیمت خودرو