ویتنی رایت، پورن استار آمریکایی که به ایران آمد کیست؟ + عکس های جنجالی

2 دیدگاه
ویتنی رایت، پورن استار آمریکایی که به ایران آمد کیست؟
\ویتنی رایت، بازیگر صنعت پورنوگرافی، در سال ۱۹۹۱ در شهر اوکلاهاما، مرکز ایالت اوکلاهاما، به دنیا آمد. او از خانواده‌ای با ریشه‌های بومی آمریکایی و ولزی بود. ویتنی پنجمین فرزند خانواده‌ای هشت نفره بود. او در یک خانواده مذهبی و مسیحی بزرگ شد.

ویتنی رایت، پورن استار آمریکایی کیست؟

رویداد۲۴ کاخ گلستان، یکی از مجموعه‌های تاریخی و فرهنگی ایران و سفارت پیشین آمریکا در ایران، به تازگی به خاطر یک استوری عجیب در اینستاگرام، به موضوع بحث رسانه‌ها تبدیل شد. این استوری به وینتی رایت، پورن استار آمریکایی، ارتباط داشت. اگرچه این بازیگر با پوشش مانتو و روسری به این مکان‌ها وارد شده و تصاویری از آن گرفته است، اما استوری او باعث ایجاد بسیاری از سوالات شده است و هنوز کسی به طور واضح به سوال مهمی که این است که بازیگر چنین فیلم‌هایی چگونه وارد ایران شده است، پاسخی نداده است. علاوه بر این، او تصاویری از سفر به لبنان و مصر را نیز در اینستاگرام خود منتشر کرده است.

ویتنی رایت، پورن استار آمریکایی کیست؟

به نظر می‌رسد “ویتنی رایت” همچنین به عنوان یکی از حامیان فلسطین شناخته می‌شود و در قسمت معرفی اکانت اینستاگرام خود، شعار “فلسطین را آزاد کنید” را ذکر کرده است. علاوه بر این، او پیش از این در برابر مسیح علی‌نژاد نیز یک پست منتشر کرده بود. با این توصیفات، به نظر می‌رسد ویتنی رایت یک سلبریتی فیلم‌های مستهجن است که از فلسطین حمایت می‌کند و نظرات سیاسی خود را از طریق پست‌های در شبکه اجتماعی اعلام می‌کند.

بیوگرافی ویتنی رایت

ویتنی رایت در سپتامبر ۱۹۹۱ در اوکلاهاما سیتی، مرکز ایالت اوکلاهاما، در خانواده‌ای با تبار بومی آمریکایی و ولزی به دنیا آمد. او فرزند پنجم خانواده‌ای از هشت فرزند بود. او در خانواده‌ای مذهبی و مسیحی بزرگ شد و در طوب فعالیت‌های هنری آهنگسازی، خوانندگی و رقص تجربه کرد.

ویتنی رایت تحصیل در رشته پرستاری و همچنین تکنسین داروسازی را آغاز کرد و هر دو را رها کرد و به مدت ده ماه به عنوان رقصنده در اوکلاهاما کار کرد. در سال ۲۰۰۷ به نیویورک نقل مکان کرد و در آکادمی آموزشی تئاتر و موسیقی جونیورهود در کنی تحصیل کرد. او در این سال‌ها در بیشتر سریال‌های تلویزیونی و نمایش‌های تئاتری حضور داشت و به سرعت به عنوان یک بازیگر جوان مشهور شد.

ویتنی رایت، پورن استار آمریکایی کیست؟

در سال ۲۰۱۲ ویتنی رایت با بازی در فیلم شانس وارد صنعت بازیگری شد و در ادامه کار خود در فیلم‌هایی مانند دادگاه تامز و سریال‌های تلویزیونی مانند تیم پلیت و گرینلند ایفای نقش کرد.

ویتنی رایت در سال ۲۰۱۶ به عنوان بازیگر در صنعت پورنوگرافی فعالیت کرد. همچنین او تجربه کار به عنوان تهیه کننده دارد و در فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی به عنوان تهیه کننده مشغول بوده است.

اخیراً، ویتنی رایت به ایران، مصر و لبنان سفر کرده بود و از دنبال کنندگانش خواسته بود تا بهترین غذا و جا‌های دیدنی در این مقاصد را به او معرفی کنند.

واکنش مردم به حضور ویتنی رایت در ایران

ویتنی رایت، پورن استار آمریکایی کیست؟

در پی انتشار اخباری از حضور ویتنی رایت در ایران برخی کاربران شبکه‌های مجازی نسبت به حضور وی در ایران با وجود سختگیری‌ها در مورد حجاب واکنش نشان دادند. این انتقادات نسبت به عدم واکنش رسمی از سوی مقامات نیز بیان شده است.

یکی از افراد سرشناسی که به حضور “ویتنی رایت” در ایران انتقاد کرد، ستاره پسیانی، هنرپیشه بود. او در این رابطه، یک استوری منتشر کرد.

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

2 دیدگاه.

  • توریست چکارش دارید مگر کره شمالی . اینجا ایران ویزا. گرفته آمده به شما چه مربوط

  • علی محب
    2024-02-07 11:32

    ای بابا ما هنوز اندر خم یه کوچه هستیم اونم یه اتسان بعصی ها واقعا دل سیاهی دارن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.