افشاگری یک پرسپولیسی از دلیل قهر یحیی از پرسپولیس / فوق ستاره همه چیز را لو داد

افشاگری یک پرسپولیسی از دلیل قهر یحیی از پرسپولیس / فوق ستاره همه چیز را لو داد

مسعود ریگی در مصاحبه با رسانه باشگاه پرسپولیس درباره شرایط اردوی دوبی گفت: با توجه به شرایط تیم پرسپولیس به این اردو نیاز داشتیم تا برای شروع نیم فصل دوم شرایط بهتری فراهم شود .این اردو از جهت آمادگی بازیکنان تیم و البته هماهنگ شدن نفرات جدید مهم بود و واقعا تاثیر مثبتی داشت. امیدوارم نیم فصل دوم جشن قهرمانی بگیریم.

ریگی درباره شرایط اردو و قرار گرفتن بازیکنان کنار هم به مدت ده روز نیز گفت: بله این شرایط پیش آمد و قرار گرفتن بازیکنان به مدت ده روز در یک محیط بسته اتفاق خیلی خوبی بود .ما شرایط تمرینی خوبی هم داشتیم و امیدوارم تا شروع نیم فصل دوم هم خوب کار کنیم.

هافبک دفاعی سرخ‌ها درباره تغییرات کادر فنی این تیم هم گفت: آقا یحیی به گردن من خیلی حق دارد.ما در پدیده کنار هم بودیم و امسال هم در خدمت ایشان بودم اما اتفاقاتی باعث شد تا ایشان از تیم بروند .در چهار سال گذشته ایشان زحمات خیلی زیادی برای تیم پرسپولیس کشیدند و همه این را دیدند .ان شاء‌الله هر جا هستند سالم باشند و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم.امیدوارم خدا به ما کمک کند تا این مسیری که آقا یحیی پیش گرفته بود را ادامه بدهیم و همین روند خوب تداوم داشته باشد.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی