روشنک: بازی سپاهان در جام حذفی به تعویق افتاد/ استقلال و پرسپولیس باید نامه بزنند

روشنک: بازی سپاهان در جام حذفی به تعویق افتاد/ استقلال و پرسپولیس باید نامه بزنند
مسئول برگزاری مسابقات جام حذفی اعلام کرد دیدار سپاهان مقابل شمس‌آذر قزوین در جام حذفی به تعویق افتاده و درباره دو دیدار دیگر نیز تصمیم‌گیری خواهد شد.
امیرحسین روشنک مسئول برگزاری مسابقات جام حذفی فوتبال درباره اینکه آیا امکان دارد دیدارهای مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به دلیل صعود تیم ملی ایران به نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا به تعویق بیفتد،‌ به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: تمام بازی‌ها که نه؛ این موارد در آیین نامه فدراسیون فوتبال پیش‌بینی شده و برای آن قانون وجود دارد.

وی ادامه داد: باشگاه سپاهان روز گذشته بعد از بازی به صورت شفاهی درخواست تعویق بازی‌اش را داد و امروز صبح هم نامه رسمی زده است. با توجه به اینکه این تیم 4 بازیکن ملی پوش دارد، بازی جام حذفی آنها به تعویق خواهد افتاد. استقلال و پرسپولیس هم یک صحبت شفاهی داشته‌اند اما با توجه به اینکه این دو باشگاه 2 و 3 ملی پوش دارند، باید درخواست خود را به صورت کتبی ارائه دهند و بعد مورد بررسی قرار بگیرد.

مسئول برگزاری مسابقات جام حذفی گفت: هنوز تصمیمی درباره بازی‌های استقلال و پرسپولیس در جام حذفی نگرفته‌ایم و همانطور که گفتم بعد از درخواست رسمی بررسی خواهیم کرد. فعلاً فقط تعویق بازی سپاهان قطعی است.

طبق برنامه اعلام‌شده از سوی سازمان لیگ،‌ مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هفته جاری برگزار خواهد شد، این در حالی است که تیم ملی فوتبال ایران در مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا روز چهارشنبه به مصاف قطر خواهد رفت، مسابقه فینال هم شنبه 21 بهمن برگزار می‌شود.

طبق برنامه در این مرحله سپاهان باید به مصاف شمس آذر برود، استقلال در رفسنجان با مس بازی دارد و پرسپولیس هم در تهران میزبان نفت و گاز گچساران خواهد بود.

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی