اوسمار مچ استقلالی ها را خوابند/ خارجی جدید پرسپولیس از اتریش می‌آید

اوسمار مچ استقلالی ها را خوابند/ خارجی جدید پرسپولیس از اتریش می‌آید
دستیار اول اوسمار لوس ویرا در پرسپولیس یک مربی برزیلی آشنا به فوتبال ایران است. بعد از منتفی شدن حضور مربیان ایرانی روی نیمکت پرسپولبیس به عنوان دستیار اوسمار لوس ویرا این مربی به باشگاه گزینه خودش را معرفی کرد و باشگاه نیز خیلی سریع با مربی مد نظر اوسمار به توافق رسید.

این مربی ۴۴ ساله رفائل گوزالوس تولدو(rafael goncalves Toledo) نام دارد سال ۲۰۱۸ سرمربی تیم برازیلنسه در برزیل بود و یک بار این تیم را هدایت کرد.او در سال ۲۰۱۹ در نقش سرمربی موقت تیم ویلانووا برزیل سه بازی هدایت این تیم را برعهده داشت.تولدو در سال ۲۰۲۰ سرمربی تیم آناپولینا برزیل شد اما باز هم تنها برای یک بازی این تیم را هدایت کرد.در سال ۲۰۲۱ او به عنوان سرمربی خاراگوئا ۵ بار این تیم را به میدان فرستاد.

در همان سال او به مدت سه ماه در تیم ویلانووا به عنوان دستیار در سری ب بریل حضور داشت و در ۱۵ بازی روی نیمکت این تیم نشست.در سال ۲۰۲۲ او به مدت شش ماه همراه با ادسون تاوارس به ایران آمد و در کادر فنی صنعت نفت آبادان حضور داشت.

آخرین تیمی که تولدو در آن حضور داشته بریگنز اتریش بوده که حدود ۸ ماه در این تیم مشغول به کار بود و تا آخرین روزهای سال ۲۰۲۳ در این تیم فعالیت می کرد.او در لیگ دسته دوم اتریش ۲۷ بازی دستیار آندره هراف بود و در دو بازی هم زیر نظر کریتسوف گبنتر کار کرد.

این مربی که به زودی به تهران خواهد آمد قرار است دستیار اول اوسمار لوس ویرا در پرسپولیس باشد و البته با اعلام یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس برخلاف آنچه طی یکی دو روز اخیر گفته شده قراردادش کمتر از ماهی ده هزار دلار خواهد بود.

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی