وام فوری/ ثبت نام وام 150 میلیون تومانی+ نحوه ثبت نام و میزان اقساط و سود

وام فوری/ ثبت نام وام 150 میلیون تومانی+ نحوه ثبت نام و میزان اقساط و سود
مشتریان بانک مسکن که برای تعمیر یا بازسازی منزل خود یا به دلایل دیگر به وام احتیاج دارند و در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی افتتاح کرده‌اند، تا پایان ساعت کاری 21 بهمن ماه امکان درخواست برای تسهیلات طرح «مانا» را دارند.

افرادی که به دریافت تسهیلات مانا علاقه دارند باید حداقل پنج ماه از سپرده گذاریشان در بانک بگذرد. مشتریان باید حداقل به میزان 30 میلیون تومان در سپرده‌شان داشته باشند تا بتوانند برای این تسهیلات 150 میلیون تومانی درخواست دهند. نرخ سود این تسهیلات 23 درصد اعلام شده و وام مذکور در قالب عقد مرابحه به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود.

افرادی که این تسهیلات را به منظور بازسازی و ساخت مسکن احتیاج دارند، حداکثر تا پنج سال و متقاضیان این تسهیلات برای موارد دیگر نهایتا تا دو سال امکان بازپرداخت دارند. لازم به ذکر است که در حین بازپرداخت این تسهیلات به اصل سپرده مشتریان سود یک درصد تعلق می‌گیرد.

با در نظر گرفتن مبلغ 150 میلیونی وام، نرخ سود و مدت زمان پرداخت اقساط، میزان هر قسط 3 میلیون و 727 هزار و 886 تومان است. کل سود تسهیلات به 73 میلیون و 673 هزار و 182 تومان می‌رسد. جمع رقم وام و سود آن نیز 223 میلیون و 733 هزار و 182 تومان خواهد بود.

مشتریان باید به این مورد توجه داشته باشند که حق برداشت از سپرده خود را دارند اما در صورتی که مبلغ سپرده‌شان از 10 میلیون تومان کمتر شود حساب آن‌ها فسخ خواهد شد. ضمنا امکان انتقال امتیاز این وام به اقوام درجه یک امکان پذیر است.

اخباراقتصاد
پربازدیدوام