حضور دختر علی دایی در برنامه 360 فردوسی پور / دنیز دایی همه را شوکه کرد + ویدیو و بیوگرافی جدید

 

حضور دختر علی دایی در برنامه 360 فردوسی پور ببینید:

بیوگرافی دنیز دایی
دنیز دختر بزرگ علی دایی است که بزرگ شده در لندن است و درنتیجه با فرهنگ آن کشور رشد کرده است. دنیز در اینستاگرام بسیار فعال است و به طور جدی و حرفه ای رقص را دنبال می کند. دختر علی دایی به دلیل پوشش و عکس هایش دارای حواشی زیادی است چراکه با فرهنگ ایرانی ما مطابقت ندارد. دنیز دایی در تاریخ 20 شهریور ماه 1381 و به میلادی در تاریخ 10 سپتامبر 2004 به دنیا آمده است. او در انگلیس به تحصیل می پردازد. دنیز یکی از برترین دانش‌آموزان فارغ‌التحصیل از مقطع دبیرستان‌های انگلیس است. دختر بزرگ علی دایی یک سگ خانگی بسیار کوچک دارد. او مجرد است. دنیز دارای یک خواهر ناتنی به نام نورا است.

دختر علی دایی کجا زندگی می کند؟
دنیز در تهران به دنیا آمده است. او ملیت ایرانی دارد اما همان طور که اشاره شد در لندن ساکن است. درواقع دختر بزرگ علی دایی به همراه مادرش در لندن زندگی می کند.

همسر سابق علی دایی
ماجرای ازدواج اول علی دایی به سال 81 برمی گردد؛ علی دایی اسطوره فوتبال کشورمان پس از فوت پدرش در سال 81 با یکی از آشنایان دورشان به نام مهسا ازدواج کرد که البته به اشتباه در بسیاری جاها نام او مریم عنوان شده است اما دنیز دخترش در اینستاگرام خود در پستی که مربوط به تولدش است خطاب به مادرش نوشته : مامان مهسا. حاصل ازدواج علی دایی با همسر سابقش تولد دختری بود که دنیز نام دارد. البته ازدواج علی دایی و همسر اولش به طلاق انجامید. علی دایی هنگامی که با همسر سابق خود ازدواج کرد و زر یک سقف رفت 25 ساله بود. او و همسرش مریم پس از جدایی بر سر حضانت دنیز، دخترشان اختلاف داشتند و کارشان حتی به دادگاه کشید.

صفحه اینستاگرام دنیز دایی
دنیز دایی هم مانند بسیاری از افراد دارای صفحه ایسنتاگرام است. صفحه اینستاگرام دنیز با نشانی deniz_daei@ قابل مشاهده است و تا این لحظه 323 هزار فالوور دارد. او 31 پست در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است که بیشتر آنها به گردش او اختصاص دارد و یا دنیز را در کنار پدر و مادرش نشان می دهد.

فعالیت و شغل دنیز دایی
دنیز دایی در یک کالج در لندن در حال تحصیل است. دختر بزرگ علی دایی در لندن به کلاس رقص می رود و به صورت حرفه ای آن را دنبال می کند. دنیز به ورزش علاقه زیادی دارد. در صفحه اینستاگرام دنیز دختر علی دایی عکس ها و فیلم هایی از رقص و ورزش او وجود دارد.

 

اخبارچند رسانه ایورزش
پربازدیدعلی دایی
 

1 دیدگاه.

  • بنیامین سلیمیان
    2024-02-05 21:00

    باید حجاب داشته باشه

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.