جزئیات فروش فوری ایران خودرو برای دهه فجر؛ کدام محصولات و با چه قیمتی؟

جزئیات فروش فوری ایران خودرو برای دهه فجر؛ کدام محصولات و با چه قیمتی؟
طی روز‌های اخیر با نزدیک شده به دهه فجر و در تاریخ هفتم بهمن ماه ایران خودرو و سایپا اقدام به انتشار اطلاعیه‌ای برای فروش فوری خودرو به مناسبت دهه فجر نمودند.
زی‌سان: طی روز‌های اخیر با نزدیک شده به دهه فجر و در تاریخ هفتم بهمن ماه ایران خودرو و سایپا اقدام به انتشار اطلاعیه‌ای برای فروش فوری خودرو به مناسبت دهه فجر نمودند.

به گزارش زی‌سان، این اطلاعیه‌ها عمدتا شامل خودرو‌های پرفروش بازار می‌شود و قرار است که شرکت ایران خودرو با شرایطی که تعیین کرده به متقاضیان با وعده تحویل سه ماهه خودرو تحویل بدهد.

در واقع در طرح جدید فروش فوری هر خودرو شرایط ویژه‌ای دارد. به عنوان مثال برای خرید فروش فوری ایران خودرو رانا پلاس با قیمت کارخانه، مشتریان باید مبلغ ۱۸۰ الی ۲۲۵ میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت واریز نمایند. همچنین، درخواست‌کنندگان ثبت‌نام برای خودروی پژو ۲۰۷ دستی باید مبلغ حدود ۲۴۹ میلیون تومان را واریز کنند و برای خرید سورن پلاس متقاضیان به قیمت کارخانه باید حوالی ۴۵۹ میلیون تومان واریز کنند و ۹۰ روز دیگر خودرو را تحویل بگیرید. همچنین متقاضیان می‌توانند فروش اقساطی ایران خودرو را انتخاب کنید که در این صورت موعد تحویل سمند سورن پلاس سال آینده خواهد شد.

فراخوان ثبت نام ایران خودرو ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه است که اسامی آن‌ها از سوی وزارت صمت به عنوان اولویت‌های زمستان ۱۴۰۲ اعلام شده است.

در فراخوانی که ابتدای بهمن ماه توسط ایران خودرو منتشر شد متقاضیان ثبت نام دنا پلاس اتومات توربو و آپشنال باید کل قیمت کارخانه ایران خودرو را برای این محصول بپردازند و خودرو خود را ۹۰ روزه تحویل بگیرند. همچنین بر اساس طرح پیش فروش ایران خودرو متقاضیان می‌توانند مبلغی را به عنوان پیش پرداخت واریز کنند، اما در این صورت موعد تحویل ایران خودرو به سال آینده موکول خواهد شد.

از طرف دیگر شرکت سایپا نیز برای دهه فجر فروش فوری دارد. در فروش جدید سایپا محصولاتی شامل پراید وانت، نیسان وانت، کوییک، زوتی و اطلس قرار دارند. گران‌ترین خودروی این فروش فوری مربوط به زوتی DL ۵ با قیمت ۱ میلیارد و ۵۹ میلیون تومان است که موعد تحویل آن نیز ۹۰ روز است

اخباراقتصادخودرو
پربازدیدثبت نام خودرو