وام فوری / دریافت وام ۳۰۰ میلیونی و فوری بانک سپه + جزئیات و میزان اقساط

3 دیدگاه

دریافت وام ۳۰۰ میلیونی و فوری بانک سپه + جزئیات و میزان اقساط
برای دریافت وام ۳۰۰ میلیونی بانک سپه متن زیر را بخوانید. افراد به منظور استفاده از وام ۳۰۰ میلیونی طرح نگین امید نیازی به مراجعه حضوری به شعب بانک سپه ندارند و آن‌ها با مراجعه به سامانه امید بانک، می‌توانند میانگین موجودی مناسب را در فاصله زمانی بین یک تا ۱۸ ماه ایجاد کرده و از این تسهیلات تا سه برابر میانگین موجود بهره‌مند شوند.

وام، قرض الحسنه بوده و هیچ سودی به آن تعلق نمی‌گیرد. فقط بر روی این وام کارمزد دو درصدی پرداخت می‌شود. افراد متناسب با شرایط خود بین ۱۲ تا ۶۰ ماه امکان پرداخت اصل پول به همراه کارمزد آن را به بانک خواهند داشت.

افرادی که وام دریافت کرده‌اند با توجه به شرایط اعلامی، موظف به پرداخت ۵ میلیون و ۲۵۸ هزار و ۳۲۸ تومان به صورت ماهیانه هستند. کل سود تسهیلات به ۱۵ میلیون و ۴۹۹ هزار و ۶۸۱ تومان می‌رسد و جمع رقم وام و سود آن هم ۳۱۵ میلیون و ۶۹۹ هزار و ۶۸۱ تومان خواهد بود.

این طرح وام برای مشتریان پیچیدگی چندانی ندارد و افراد واجد شرایط به راحتی امکان بهره مندی از آن را دارند. ضمنا متقاضیان به منظور مشاهده امتیاز خود برای دریافت این تسهیلات می‌توانند به سامانه امید بانک مراجعه کنند و مراجعه حضوری نداشته باشند.

اخباراقتصاد
پربازدیدوام
 

3 دیدگاه.

 • امین عبودی زاده
  2024-02-02 23:00

  سلام درکدام برنامه وام میدهن
  چقدر
  چطوری

 • ناشناس
  2024-02-03 13:07

  آخه ۵میلیون در ماه از کجا بیاریم قسط بدیم

 • وام برره اي اول اقساطش پرداختدکنيد سپس وام مي گيريد🤣

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.