مدیران خودرو آتش زد به مالش / فروش اقساطی وام 500 میلیونی و اقساط 60 ماهه +جزئیات و شرایط

به گزارش ساناپرس؛ مدیران خودرو آتش زد به مالش / فروش اقساطی وام 500 میلیونی و اقساط 60 ماهه +جزئیات و شرایط

خودرو شرایط فروش اقساطی فونیکس در بهمن 1402 توسط شرکت مدیران خودرو اعلام شد. چهار محصول از برند لوکس مدیران خودرو در این دوره از فروش حضور دارند.

شرکت مدیران خودرو شرایط فروش اقساطی فونیکس را برای بهمن 1402 اعلام کرد. در این شرایط فروش، چهار محصول از برند لوکس مدیران خودرو حضور دارند. فونیکس آریزو 6 پرو اکسلنت، تیگو 7 پرو پرمیوم، فونیکس FX‌ پرمیوم و تیگو 8 پرومکس IE از جمله خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش هستند.

شرایط فروش فونیکس مدیران خودرو در بهمن 1402، از نوع اقساطی است. مشتریان برای شرکت در این بخشنامه باید حداقل 60 درصد قیمت خودرو را در زمان ثبت نام به حساب شرکت واریز نمایند. 40 درصد باقیمانده قیمت خودرو نیز تسهیلات خرید خودرو است. مشتریان می‌توانند بخش تسهیلات را در قالب اقساط یک الی پنج ساله بازپرداخت نمایند که سود آن 23 درصد است. همچنین سود انصراف 12 درصدی برای این شرایط فروش در نظر گرفته شده است. مهلت تحویل خودرو نیز 90 روز پس از تکمیل وجه پیش پرداخت و تایید اعتباری اقساط خواهد بود.به خریداران آریزو 6 مبلغ 496 میلیون تومان وام داده خواهد شد.

شرایط فروش اقساطی فونیکس در بهمن 1402:

تیگو 7 پرو پرمیوم محصول جدیدی است که در مقایسه با شرایط فروش گذشته فونیکس، اکنون به این بخشنامه افزوده شده است. این خودرو جایگزین تیگو 7 پرو اکسلنت در سبد محصولات مدیران خودرو شده است. نسخه پرمیوم امکانات بیشتری را نسبت به نسخه اکسلنت در خود جای داده است. امکانات جدید اضافه شده به این خودرو شامل سنسور نقطه کور، آینه الکتروکرومیک، سنسور باران، سنسور پارک ، رادار خط خوان و هشدار برخورد از عقب هستند. تغییری در بخش فنی تیگو 7 پرمیوم رخ نداده است و این خودرو همچنان از موتور 1.5 لیتری توربوشارژر به همراه گیربکس CVT بهره می‌برد.

آشنایی با تیگو ۷ پرو پریمیوم در آستانه ورود به بازار

این روزها، زمزمه ورود نسخه جدید و  به‌روزتر تیگو ۷ پرو با نام تیگو ۷ پرو پریمیوم به بازار شنیده می‌شود. مدیران خودرو با اعلام لیست تغییراتی که در نسخه جدید این خودرو داشته، این زمزمه را تایید کرده است. در این مطلب، به بررسی ۷ پرو پریمیوم به‌عنوان نسخه به‌روز شده از سری‌های فعلی ۷ پرو می‌پردازیم.

بررسی مشخصات نسخه به‌روز شده تیگو ۷ پرو

کراس‌اوور محبوب مدیران خودرو در کلاس متوسط با فضای کافی برای ۵ سرنشین به بازار عرضه شد. این خودرو با طول ۴.۵ متر، عرض ۱.۸ متر ، ارتفاع۱.۷ متر و با فاصله محوری ۲.۷ متر، فضای مناسبی را  در اختیار سرنشینان قرار می‌دهد. موتور توربو شارژر تیگو ۷ پرو با حجم ۱.۵ لیتر، ۱۵۶ اسب بخار قدرت و ۲۳۰ نیوتون متر گشتاور تولید می‌کند. توان موتور این کراس اوور از طریق گیربکس CVT با ۹ دنده به چرخ‌های جلو می‌رسد.  سیستم تعلیق تیگو ۷ پرو  پریمیوم در محور جلو از نوع مک فرسون و در محور عقب از نوع پیشرفته چند اتصاله یا مالتی لینک است.

تیگو ۷ پرو پریمیوم چه تفاوتی با تیگو ۷ پرو دارد؟

نسخه به روز شده تیگو ۷ پرو پریمیوم، در ظاهر هیچ تفاوتی با خودرویی که تاکنون به بازار عرضه شده است ندارد. بنابر اعلام فونیکس، مدل پریمیوم تیگو ۷ پرو با آپدیت هایی در آپشن های موجود عرضه می شود. براساس اطلاعات منتشر شده آپشن‌های سنسور باران، سنسور پارک جلو، آینه الکتروکرومیک و رادارهای ADAS به این محصول اضافه شده است.

در این بین، اصلی‌ترین تغییر را می‌توان در نصب سیستم‌های جدید کمکی راننده دانست، سیستم‌هایی که می‌توانند سطحی از راندگی خودران را برای تیگو ۷ پرو پریمیوم فراهم کند. این سیستم، مجموعه‌از کامل از سنسورها و رادارها و دوربین‌ها است که در هر لحظه، محیط اطراف خودرو را بررسی کرده و به راننده برای پیشگیری از وقوع تصادف و همچنین راختی بیشتر در زمان رانندگی کمک می‌کنند.

قیمت تیگو ۷ پرو پریمیوم

با توجه به اینکه هنوز اطلاعات کاملی از تیگو ۷ پرو پریمیوم منتشر نشده، مدیران خودرو هم قیمت این محصول را اعلام نکرده است. اما گمانه زنی‌ها نشان می‌دهد باید منتظر قیمتی نزدیک به نسخه حال حاضر این خودرو باشیم. آخرین قیمت تیگو ۷ پرو یک میلیارد و ۴۵۶ میلیون تومان بوده است.

اخباراقتصادخودرو
پربازدیدثبت نام خودرو
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی