سوژه شدن شباهت عجیب لیلا حاتمی با کامران و هومن /عکس

به گزارش ساناپرس، سوژه شدن شباهت عجیب لیلا حاتمی با کامران و هومن /عکس

شباهت عجیب لیلا حاتمی و کامران و هومن خواننده لس آنجلسی در اینستاگرام سوژه کاربران شده است.
در روز های اخیر عکسی از لیلا حاتمی و کامران خواننده لس آنجلسی در اینستاگرام منتشر شده که شباهت بسیار زیاد این دو چهره معروف سوژه کاربران فضای مجازی شده است.

سوژه شدن شباهت عجیب لیلا حاتمی با کامران و هومن /عکس

بیوگرافی لیلا حاتمی

لیلا حاتمی متولد ۹ مهر ۱۳۵۱ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است.  دانشجوی انصرافی رشته مهندسی برق دانشگاه امیرکبیر و دانش آموخته دو ساله دانشگاه لوزان سوئیس در رشته ادبیات فرانسه است. لیلا حاتمی در سال ۱۳۷۷ وقتی ۲۶ با علی مصفا ۳۲ ساله رسما ازدواج کرد که حاصل این زندگی تولد یک دختر بنام عسل و یک پسر بنام مانی است. این زن و شوهر در فیلم «لیلا» سال ۱۳۷۶ در نقش دو عاشق بازی کردند. خیلی ها معتقدند روابط عاشقانه شخصیت فیلم لیلا با توجه به واقعی بودن آن برای تماشاگران عام و خاص بسیار باور پذیر درآمد.

بیوگرافی کامران و هومن

کامران و هومن جعفری دوبرادر خواننده و بنیان گذار گروه موسیقی هستند. از محله گیشا تهران مهاجرت کردند و در گروه بلک کتس لس آنجلس شهرت شان شروع شد و بعدها بصورت مستقل از موفق ترین بندهای موسیقی خارج از کشور شدند. کامران جعفری متولد ۴ آذر ۱۳۵۷ در تهران، خواننده است. فارغ التحصیل کالج رشته تکنسین خلبانی  است که بعد از تحصیلات با رامین زمانی آهنگساز آشنا شد و با فریدون آسرایی و هنگامه گروه پرواز را تشکیل دادند.

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی