خبر جدید از تتلو پس از زندانی شدن / اولین تصویر از امیر تتلو در تیمارستان + عکس و ویدیو امیر تتلو و ارتباط با دختران

 

به گزارش ساناپرس، خبر جدید از تتلو پس از زندانی شدن / اولین تصویر از امیر تتلو در تیمارستان پس از زندان
خبر بستری شدن امیر تتلو در بیمارستان روانی امین آباد تکذیب شد. باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی توانبخشی و سلامت اجتماعی گفت: تتلو در بیمارستان رازی بستری نشده است.

غلامرضا معصومی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی توانبخشی و سلامت اجتماعی با اشاره به بستری شدن خواننده رپ معروف اظهار کرد: اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر بستری شدن امیر حسین مقصودلو معروف به تتلو در بیمارستان رازی (امین آباد) را تکذیب می‌کنم.

وی افزود: من اطلاعی از بستری شدن یا نشدن امیر تتلو ندارم و وی در این مرکز درمانی بستری نیست.

امیر تتلو خواننده ایرانی ساکن ترکیه است. خالکوبی های عجب امیرتتلو سوژه رسانه ها شده بود. امیر تتلو هرازگاهی در اینستاگرام رفتارهای عجیبی از خود نشان می دهد. امیر تتلو به لاک زدن هم می پردازد. فیلمی از امیر تتلو در کنار دوست عاطفی اش منتشر شد.

تتوهای بدتر دوست دختر دیوانه تتلو ! + فیلم زننده از رفتار زشت تتلو

امیر تتلو و ارتباط با دختران

امیر تتلو چهره عجیبی است و البته عجیب بودن تتلو فقط به چهره اش محدود نمی شود و این خواننده پرطرفدار رفتارهای عجیب و غریبی هم دارد.

تتلو که در اینستاگرام با دختران زیادی ارتباط دارد و هرازگاهی با آن ها در ترکیه حضوری هم معاشقه می کند در یک ویدیو که با تازگی منتشر کرده به جای اینکه دوست دخترش لاک زده باشد او ناخن هایش را لاک زده و در حال خودنمایی است.

علت لاک زدن امیر تتلو

تتلو لاک زدن را مکمل خالکوبی می داند که ارزش رنگ بدن را بالا می برد که از نظر تتلو مساله مهم است. تتلو می گوید «لاک هم مثل هرچیز دیگه ای در طبیعت هم میتونه خوب باشه و هم بد !لاک بزنید امّا زود به زود پاک کنید و بذارید به ناخن هاتون آب و هوا هم برسه.»

لاک زدن تتلو

او همچنین می خواهد بازهم بیش از این لاک بزند. «تازه دستامو میخوام تتوهاشو ترمیم کنم و هرکدوم از انگشتامو یه رنگ از پرچم رو بندازم بک گراندش و لاک هر انگشت هم رنگ بکگراندش بشه.»

مراسم اهدای لاک تتلو چیست؟

تتلو لاک های خود را خیلی دوست دارد ولی به کسی که برای او نیوفیس بیاورد لاک اهدا می کند. جالب اینکه او حتی حاضر نیست لاک های مورد علاقه اش را کادو بدهد!

منبع : شایا نیوز

اخباربازیگران و هنرمندانچند رسانه ای
پربازدیدحواشی اخبار امیر تتلو
 

3 دیدگاه.

 • انا عمار
  2024-01-29 10:59

  اللهم اشفع مرضانا ، خداوندا تتلو را شفا بده یا اینکه بطلبش مردم از دستش راحت بشوند .

 • ناشناس
  2024-01-30 17:29

  خاک توسرش

 • ناشناس
  2024-01-31 15:27

  خاکبرسرش وخاکبرس آنها. که ازانبدبخت پیروی میکنند

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

 
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

وبگردی