رونمایی رضا گلزار از حیوان خانگی‌اش با ژستی خاص و لاکچری

تصویری از محمدرضا گلزار هنرپیشه محبوب کشورمان را مشاهده می کنید که با استایل خانگی شیکش و در کنار گربه خانگی شان با ژست جالب عکس گرفته و در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است.

محمدرضا گلزار بازیگر، مجری، خواننده و آهنگساز کشورمان متولد 1 فروردین 1356 در تهران است. او در برنامه برنده باش نام کامل فامیلی خود را گلزار آذری ذکر کرد و عنوان نمود که با افتخار تُرک می باشد.

محمد رضا گلزار در خانواده ای 6 نفره به دنیا آمده، پدرش پرویز گلزار از مهندسین سرشناس تبریزی است، مادرش خانه‌دار و اهل تهران بوده و دارای دو برادر به نام های علیرضا و بردیا و یک خواهر به نام آتوسا است.

هیچ یک از خواهر و برادرهای محمدرضا گلزار تجربه بازیگری نداشته و علیرضا مهندس رشته عمران، بردیا مترجم زبان انگلیسی و آتوسا مترجم زبان آلمانی می باشد.

محمد رضا گلزار زمان دبیرستان در رشته ریاضی تحصیل نمود و در سال سوم دبیرستان در کنکور شرکت نمود و در کنکور دانشگاه آزاد رتبه پنج آورد و در رشته مهندسی مکانیک واحد تهران جنوب قبول شد.

او سال آخر تغییر رشته داد و به رشته تجربی رفت تا دندانپزشک شود اما قبول نشد و به همان رشتهٔ مکانیک رفت و فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

ازدواج محمدرضا گلزار و همسرش آیسان آقاخانی، یکی از پربازدیدترین اخبار سال 1402 بود که همراه با تصاویر و ویدئوهایی از مراسم ازدواج این بازیگر مرد معروف در فضای مجازی منتشر شد.

بازیگران و هنرمندان
پربازدیدمحمدرضا گلزار
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی