جانشین نهایی یحیی/ پاسخ غیرمنتظره از گزینه : شاید به پرسپولیس آمدم

به گزارش ساناپرس؛ برانکو ایوانکوویچ در جدیدترین مصاحبه خود حرف‌های معناداری درباره احتمال بازگشت به پرسپولیس زده است.
چند وقتی است که بحث بازگشت برانکو ایوانکوویچ به ایران به شکل داغی دنبال می‌شود. باشگاه پرسپولیس برای جانشینی یحیی گل‌محمدی با برانکو وارد مذاکره شد اما این سرمربی کروات اعلام کرد که شرایط بازگشت به ایران را ندارد. آخرین‌بار این اتفاق در جلسه برانکو با رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در قطر اتفاق افتاد.

بعد از پایان لیگ ملت‌ها برای تیم ملی فوتبال عمان و حذف ناباورانه و تلخ این تیم حالا برانکو ایوانکوویچ مصاحبه‌ای انجام داده و به شکلی غیر منتظره در بخشی از آن برای بازگشت به پرسپولیس چراغ سبز نشان داده است.

برانکو در ابتدا درباره حذف تلخ عمان از جام ملت‌های آسیا گفت: “همه چیز از یک ماه قبل مشخص بود و من قراردادم باعمان یک فوریه تمام می‌شد. بازیکنان من به بهترین شکل بازی کردند. من و تیمم با تمام مشکلاتی که وجود داشت به کارمان ادامه دادیم. بازیکنان تا آخرین نفس جنگیدند و من خیلی خوشحالم که در این چهار سال کنار آن‌ها بودم.”

برانکو در پاسخ به سوال خبرنگار که آیا کسی به او اعلام کرده که کارش در عمان به پایان رسیده یا خیر گفت: “نه ولی من خیلی خوشحال بودم که در این چند سال در کنار تیم عمان بودم.”

برانکو درباره کنار گذاشتن برخی بازیکنان بزرگ عمان گفت: “در این‌باره انتقادات زیادی به ما شده ولی با توجه به تیم فنی که در اختیار داریم این انتخاب‌ها را انجام می‌دهیم.”

سرمربی سابق عمان در واکنش به حواشی پیشنهاد پرسپولیس گفت: “من ده سال در ایران حضور داشتم. در پرسپولیس و تیم ملی بودم. دوستان خیلی خوبی در آنجا داشتم

اخبارورزش
برانکو ایوانکوویچپربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی