افشاگری جدید درباره سعید دقیقی / سرمربی فوتبال سکوتش را شکست

به گزارش ساناپرس؛ افشاگری جدید درباره سعید دقیقی / سرمربی فوتبال سکوتش را شکست

سعید دقیقی در پی حواشی ایجاد شده درباره ترک شمس‌آذر و حضور در مس رفسنجان توضیحاتی را ارائه کرد.

جدایی سعید دقیقی از شمس‌آذر قزوین و پیوستنش به مس رفسنجان در روزهای گذشته حواشی زیادی را پیرامون این سرمربی موفق و جوان به وجود آورده است. انتقادهایی که از تصمیم دقیقی برای انتقال از قزوین به رفسنجان انجام شده، امروز با واکنش این سرمربی مواجه شد.

دقیقی در صفحه شخصی خود با انتشار یک رشته استوری توضیحاتی را درباره جدایی از شمس‌آذر و حضور در مس داد که مطالب جالبی در آن وجود دارد.

سعید دقیقی در این خصوص نوشت: سخت‌ترین کار دنیا نه قضاوت دیگران که قضاوت خویشتن است و از این جهت برای قضاوت خودم تصمیم به اشتراک گذاشتن این پست گرفته‌ام با این باور که:

او ادامه داد: احتمالا با جوی که در چند روز اخیر به راه افتاده همه شما گمان می‌کنید در سایه موفقیت‌ها، اولویت‌های من تغییر کرده و تبدیل تیم در حال سقوط از لیگ یک به پدیده لیگ برتر و ستایش‌ها و تحسین‌ها باعث زیاده خواهی من شده که نتیجه‌اش آن خداحافظی ناگهانی بوده است؛ اما واقعیت این‌جاست که من از در دو سال و نیم مدت حضورم در شمس آذر مجموع دریافتی‌ام از قرارداد یک کمک مربی لیگ برتری هم کمتر بوده و همیشه اولویت من اعتبار بخشی به آب خاکی بوده که در پروش من نقش و تاثیر به‌سزایی داشته است.

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی