سوابق کاری جالب سرمربی جدید پرسپولیس

به گزارش ساناپرس، سوابق کاری جالب سرمربی جدید پرسپولیس
اوسمار ویرا که پیش از این به عنوان دستیار یحیی گل محمدی فعالیت می کرد حالا به‌ عنوان گزینه‌ نهایی هدایت پرسپولیس انتخاب شده است.
این مربی برزیلی که در ۲ سال گذشته دستیار یحیی گل محمدی در تیم فوتبال پرسپولیس بوده بلافاصله بعد از رفتن یحیی به گزینه اصلی هدایت این تیم تبدیل شده بود، اما فشار هواداران باعث شد تا درویش در آن بازه زمانی بی‌خیال این اتفاق شود. حالا و بعد از گذشت چند هفته به نظر می‌رسد این مربی برزیلی بار دیگر به‌عنوان گزینه اصلی هدایت سرخ‌ها مطرح است.

برخلاف تصور خیلی ها اوسمار اصلا مربی کم تجربه ای نیست و سابقه کار در برزیل و فعالیت به‌عنوان دستیاری را در تیم‌های کورینتیانس، فلامینگو و اینترناسیونال دارد و به همین خاطر بود که گل محمدی او را به‌عنوان دستیار اول خودش معرفی کرد. البته ویرا تجربه مشابهی را در اینترناسیونال دارد و در آن تیم هم در یک بازه زمانی کوتاه مدت به‌عنوان سرمربی موقت فعالیت کرد.

برانکو سرمربی جدید پرسپولیس بعد از یحیی گل محمدی؟حالا و بعد از اینکه مذاکرات رضا درویش در قطر به نتیجه نرسیده و برانکو، پاکتا، دی بیاسی و ژوزه پسیرو جواب رد به سرخ‌ها داده‌اند به نظر می‌رسد باید کم کم آماه بازگشت درویش به تهران باشیم.

همه این اتفاقات در حالی است که پرسپولیسی‌ها از ساعاتی قبل با انتشار یک استوری رسما حمایت خود را از سرمربیگری دستیار برزیلی یحیی گل محمدی اعلام کرده‌اند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد می‌توان انتظار داشت که این مربی به‌عنوان سرمربی سرخ‌ها در ادامه فصل معرفی شود

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی