افشاگری عجیب سامان قدوس درباره تیم ملی و قلعه نویی

به گزارش ساناپرس، قدوس: وقتی طارمی و آزمون در زمین هستند، انگار یک بر صفر جلو افتاده‌ایم/ در تابستان به مالمو نزدیک شدم
هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان گفت هنگامی که سردار آزمون و مهدی طارمی در خط حمله این تیم به میدان می‌روند، ایران از برتری ویژه‌ای برخوردار است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، سامان قدوس در گفت‌وگو با سایت «fotbollskanalen» سوئد، در مورد وضعیت تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا 2023 پس از برتری 2 بر یک مقابل امارات اظهار داشت: قبل از این مسابقه، صعود خودمان را به مرحله حذفی قطعی کرده بودیم و در نظر داشتیم که بازی خوبی ارائه کنیم. تلاش زیادی کردیم و می‌خواهیم در همه دیدارها پیروز شویم.

وی درباره اینکه ایران از سال 1976 در کسب عنوان قهرمانی جام ملت‌های آسیا ناکام مانده است، خاطر نشان کرد: صعود به فینال رقابت‌ها و قهرمانی برای ما یک رؤیاست. با این حال ما بازی به بازی پیش می‌رویم. دو مهاجم (مهدی طارمی و سردار آزمون) در اختیار داریم که وقتی با هم بازی می‌کنند، احساس می‌کنیم یک بر صفر جلو هستیم.

هافبک تیم ملی کشورمان راجع به رویارویی شاگردان امیر قلعه‌نویی با سوریه در دور یک هشتم نهایی تصریح کرد: ما باید سخت تلاش و برای یکدیگر بازی کنیم. وقتی می‌خواهیم قهرمان شویم، مهم نیست به مصاف چه تیمی می‌رویم.

قدوس در مورد اینکه به‌خوبی اعتماد امیر قلعه‌نویی را به خود جلب کرده است، گفت: من این اعتماد را در تیم ملی و تیم برنتفورد حس می‌کنم. در این تیم‌ها باید به‌عنوان هافبک بازی کنم و از این مسئله لذت می‌برم. سرمربی تیم ملی به من باور دارد و از کار کردن با او لذت می‌برم.

وی درباره اینکه تابستان 2023 فاصله کوتاهی با پیوستن به تیم فوتبال مالموی سوئد داشت، یادآور شد: به این انتقال خیلی نزدیک بودم که پیشنهاد برنتفورد در لحظه آخر به میان آمد. گزینه‌های دیگری هم داشتم که مالمو یکی از آنها بود. این پیشنهاد (مالمو) برای من و خانواده‌ام واقعاً هیجان‌انگیز بود، اما به لیگ برتر انگلیس و تیم برنتفورد بازگشتم.

هافبک ایرانی برنتفورد راجع به تصمیم خود برای فصل آینده بیان کرد: من تا تابستان سال 2024 با برنتفورد قرارداد دارم و باید ببینیم پس از آن چه پیش می‌آید.

اخبارورزش
پربازدیدتیم ملی
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی