عیسی آل کثیر چرا به پرسپولیس آمد!؟

به گزارش ساناپرس، عیسی آل کثیر چرا به پرسپولیس آمد!؟ نیاز دوجانبه کلید انتقال بزرگ در پرسپولیس
عیسی آل‌کثیر و پرسپولیس با شرایط موجود این فرصت را دارند که داستان‌های گذشته را فراموش کنند.

بعد از قرار گرفتن غیرمنتظره عیسی آل‌کثیر در فهرست مازاد سپاهان، انتظار می‌رفت که پرسپولیس برای جذب او پا پیش بگذارد؛ اتفاقی که رخ داد و این بازیکن برای بازگشت به جمع سرخپوشان به توافق نهایی رسید. به این ترتیب مهاجم ۳۶ساله، در نیم‌فصل دوم بار دیگر در پیشانی خط حمله به میدان خواهد رفت. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که جدایی عیسی در ابتدای فصل و حضورش در سپاهان با انگیزه کسب درآمد بیشتر، با حواشی بسیار زیادی همراه شد و این بازیکن به نوعی از چشم قرمزها افتاد. با این حال یک عامل می‌تواند منجر به ایجاد صلح و همزیستی مسالمت‌آمیز دوطرف شود؛ نیاز دوطرفه!

چرا پرسپولیس به عیسی نیاز دارد؟
پاسخ این سؤال روشن است و بارها در مورد آن صحبت شده. خط حمله فقیر قرمزها در ابتدای فصل، پاشنه آشیل بزرگ این تیم بود و خیلی دردسر درست کرد. پرسپولیس در بسیاری از مسابقات از کسب پیروزی عاجز ماند و برخی دیگر را هم با مشقت و دشواری فراوان با برد پشت سر گذاشت. تیم یحیی گل‌محمدی در ۱۵بازی نیم‌فصل اول فقط ۱۹گل زد؛ یعنی به‌طور متوسط ۱.۲۶گل در هر بازی. این آمار غیرقابل دفاعی است که بخشی از آن به فقدان مهاجم شش‌دانگ در جمع قرمزها مربوط می‌شد. عیسی هم اگرچه سن بالایی دارد اما همه می‌دانند هنوز مهاجم زهرداری به شمار می‌آید که قادر است در شرایط حساس گره از کار تیم باز کند. حتی در همان سپاهان هم با وجود حضور کوتاه‌مدت در زمین، عملکرد آل‌کثیر بد نبود و به‌نظر می‌رسد عمده مشکل این بازیکن ناشی از مسائل غیرفنی بوده است. به علاوه آل‌کثیر سابقه بازی در پرسپولیس را هم دارد و کاملا شرایط این تیم را می‌شناسد.

چرا عیسی به پرسپولیس نیاز دارد؟
از اساس هم به‌نظر می‌رسد جدایی آل‌کثیر از پرسپولیس تصمیم درستی نبود. او فقط به‌خاطر کسب منفعت مالی رفت و خودش هم در مصاحبه تازه‌اش تلویحا به این موضوع اعتراف کرده: «هیچ‌کس از پول بدش نمی‌آید، چون پول آینده ما را می‌سازد.» از نظر فنی و اعتباری و حتی پایگاه اجتماعی اما این انتقال به سود عیسی نبود. او از تیمی که به خوبی در آن جا افتاده بود، به جایی رفت که هواداران از همان ابتدا با استقبال سردشان نشان دادند خیلی این بازیکن را دوست ندارند. همچنین ترافیک وحشتناک در خط حمله باشگاه اصفهانی هم مجال درخشش را از آل‌کثیر می‌گرفت. این در حالی است که عیسی در این سن و سال، دیگر فرصت نیمکت‌نشینی ندارد و باید از حداکثر فرصت‌هایش برای حضور در میدان استفاده کند. بهترین دوره فنی او حضور در همین پرسپولیس بوده؛ جایی که دیده شد، به شهرت رسید و خاطره ساخت. به همین دلایل هم بازگشت به این تیم بهترین اتفاق برای او به شمار می‌آید. البته که برخی از هواداران هنوز از این بازیکن انتقاد می‌کنند و بعضا تعابیر تندی به‌کار می‌برند، اما به هر حال این سزای تصمیمی است که آل‌کثیر ابتدای فصل گرفت و باید تبعاتش را تحمل کند!

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی