خبر فوری/ اوسمار سرمربی پرسپولیس می‌شود؟

1 دیدگاه

به گزارش ساناپرس،  اوسمار سرمربی پرسپولیس می‌شود؟
دستیار گل‌محمدی، گزینه عجیب سرمربی‌گری پرسپولیس است. خبرها حاکی از این است که یکی از گزینه‌های مدیران پرسپولیس برای جانشینی گل‌محمدی اوسمار دستیار یحیی است.

پس از بازی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان در پایان نیم فصل اول، یحیی گل محمدی سرمربی سرخپوشان از سمت خود استعفا کرد و تلاش‌ها برای بازگردانددن او بی فایده بود.

پس از استعفا گل محمدی مدیران باشگاه پرسپولیس به سراغ برانکو ایوانکوویچ رفتند اما سرمربی عمان هم دست رد به پیشنهاد آنها زد تا کار مدیران پرسپولیس برای انتخاب سرمربی جدید سخت شود.

مدیران باشگاه پرسپولیس در حالی با گزینه‌های جانشینی یحیی گل‌محمدی وارد مذاکره شدند که یکی از شروط آن‌ها، ادامه فعالیت اوسمار ویرا و په‌په لوسادا بود و حالا با توجه به شکست در مذاکرات انجام شده است.

سایت ورزش ۳۶۰ مدعی شده احتمالا طی ۲۴ ساعت آینده، ویرا مربی برزیلی بعد از دریافت حکم سرمربیگری موقت، حکم سرمربیگری‌اش تا پایان فصل را هم از درویش بگیرد تا رسماً در قامت جانشین یحیی گل‌محمدی انتخاب شود.

ویرا در فوتبال باشگاهی برزیل سابقه سرمربیگری هم در کارنامه‌اش دارد و باید در صورت پذیرش سمت سرمربیگری پرسپولیس، این مربی ۴۸ ساله چه عملکردی را از خود به جای می‌گذارد.

اخبارورزش
پرسپولیس
 

1 دیدگاه.

  • عبداللهی
    2024-01-25 09:06

    اینقدرتبلیع چرامطالب رانمیشه خواند

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی