خبر مهم از نقل و انتقالات پرسپولیس/ هافبک جوان دست به جیب شد!

به گزارش ساناپرس، خبر مهم از نقل و انتقالات پرسپولیس/ هافبک جوان دست به جیب شد!
محمد خدابنده‌لو هافبک مس رفسنجان قرار است بخشی از مبلغ رضایتنامه‌اش را از جیب پرداخت کند.محمد خدابنده‌لو هافبک دفاعیِ جوان مس رفسنجان، یکی از اهداف نقل و انتقالاتی پرسپولیس در نیم‌فصل است. این بازیکن که چند بار مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته بود، در نهایت نتوانست پرسپولیسی شود و در تابستان راهی مس شد.

خدابنده‌لو در نیم‌فصل بار دیگر مورد توجه سرخ‌ها قرار گرفت و به نظر می‌رسد این‌بار این بازیکن به آرزوی دوران کودکی‌اش خواهد رسید و پرسپولیسی خواهد شد.

مشکل اصلی پرسپولیسی‌شدن این بازیکن مربوط به پول رضایتنامه‌اش بود. باشگاه پرسپولیس تنها ۶میلیارد برای رضایتنامه خدابنده‌لو پرداخت می‌کند ولی باشگاه مس ۱۰میلیارد می‌خواهد.

در آخرین مذاکرات انجام‌شده بین طرفین قرار است خود خدابنده‌لو مبلغی را از جیب به باشگاه مس پرداخت کند و رضایتنامه‌اش را بگیرد. در گذشته چند بازیکن دیگر پرسپولیس هم برای گرفتن رضایتنامه و پیوستن به این تیم، از جیب پول دادند و حالا خدابنده‌لو جدیدترین بازیکنی است که می‌خواهد برای رسیدن به تیمی که همیشه به آن علاقه داشت، از جیب هزینه کند و در نیم‌فصل دوم پیراهن پرسپولیس را بر تن کند.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی