ثبت نام اولیه خودرو‌های وارداتی جانبازان آغاز شد + جزئیات

به گزارش ساناپرس، ثبت نام اولیه خودرو‌های وارداتی جانبازان آغاز شد + جزئیات

ثبت‌نام خودرو‌های وارداتی جانبازان آغاز شد و مشمولان می‌توانند برای دریافت خودرو‌های وارداتی وارد سایت شده و اطلاعات خود را تکمیل کنند.

به گزارش نبض بازار، جانبازان مشمول دریافت خودروهای وارداتی برای تکمیل اطلاعات و انتخاب خودرو موردنظر به سایت زیر مراجعه کنند.

مهدی ضیغمی، گفت: جانبازان مشمول دریافت خودروهای وارداتی جهت اطلاع از نوع خودروهای وارداتی عرضه شده و انتخاب آن از امروز می‌توانند به سایت Janbazan.saleauto.ir مراجعه کنند.

رئیس سازمان توسعه تجارت، افزود: این مرحله جهت پایش درخواست جانبازان برای برنامه ریزی واردات و زمان بندی تحویل خودرو است.

وی با بیان اینکه ثبت نام خودروهای جانبازان از چهارشنبه 4 بهمن ماه آغاز می‌شود، گفت: ثبت نام جانبازان در سه سطح جانبازی انجام می‌شود، لذ از تاریخ چهارم تا پنجم جانبازان سطح یک و از تاریخ ششم تا هفتم جانبازان سطح دو و از تاریخ هشتم تا دهم بهمن امکان ثبت نام برای مشمولان سطح سه انجام می‌شود.

ضیغمی بیان داشت: همچنین ویرایش ثبت نام و انتخاب خودروهای وارداتی در سامانه به مدت سه روز در روزهای دهم، یازدهم و دوازدهم بهمن ماه امکان پذیر است.

وی بیان داشت: تعیین سقف انتخاب خودرو توسط جانبازان براساس فهرست ارائه شده از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده و وزارت صمت هیچ دخل و تصرفی در آن ندارد.

معاون وزیر صمت اظهار داشت: تمام خودروهای نمایش داده شده در سایت دارای کف درخواست بوده و چنانچه حد نصاب خودرو تکمیل نشود، به جانباز اطلاع داده می‌شود تا خودرو دیگری را انتخاب کند، بنابراین انتخاب خودرو هیچ گونه حقی را برای متقاضی دریافت خودرو ایجاد نمی‌کند و تعهد شرکت‌های وارد کننده صرفا زمانی ایجاد می‌شود که با فرد ثبت نام کننده قرار منعقد شود.

اخباراقتصادخودرو
پربازدیدثبت نام خودرو
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی