خبر مهم درباره خودرو / مادران دارای دو فرزند ثبت نام کنن و از سایپا اطلس بگیرند

به گزارش ساناپرس؛ خبر مهم درباره خودرو / مادران دارای دو فرزند ثبت نام کنن و از سایپا اطلس بگیرند

خودروسازی سایپا تحویل محصول جدید خود را به مادران دارای دو فرزند و بیشتر آغاز کرد.

خودروی اطلس از سوی سایپا به مادران دارای دو فرزند و بیشتر که پیش تر سامانه یکپارچه فروش خودرو برای در اختیار گرفتن این خودرو نام نویسی کرده بودند، واگذار می شود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از اکوایران؛ مدیران سایپا این امکان را فراهم کردند تا مادران واجد شرایط بتوانند علاوه بر خرید نقدی، می توانند این خودرو را پیش خرید کنند.

قیمت اعلامی برای اطلس G از سوی سایپا حدود 406 میلیون و 500 هزار تومان است. متقاضیانی که قصد خرید نقدی با موعد تحویل حداکثر 90 روزه دارند، باید کل مبلغ خودرو را به حساب سایپا واریز کنند.

مادران واجد شرایط چنانچه قصد خرید خودرو به صورت پیش خرید را دارند باید مبلغی حول و حوش 203 میلیون تومان را به حساب خودروسازی سایپا واریز کنند. الباقی قیمت خودرو براساس قیمت زمان تحویل محاسبه و از خریداران اخذ می گردد. موعد تحویل در نظر گرفته شده برای اطلس مرداد و شهریور 1403 است.

خودروساز ساکن کیلومتر 15 جاده مخصوص قصد دارد این محصول جدید خود را که جز خودروهای دو رنگ سبد محصولاتی این خودروساز محسوب می شود با رنگ های مشکی، مشکی-کرم، سفید-مشکی، سفید-قرمز، نوک مدادی، نقره ای-مشکی، کرم-مشکی، سبز-مشکی، قرمز-مشکی، مسی-مشکی و قهوه ای- کرم در دسترس متقاضیان قرار دهد.

با توجه به اینکه این محصول هنوز آن طور که باید و شاید در بازار حاضر نشده این امکان برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر وجود دارد تا خودروی جدید سایپا را زودتر از متقاضیان دیگر اختیاز بگیرند.

قیمت بازاری این خودرو مشخص نیست اما با توجه به اینکه هنوز تولید و عرضه آن به مرحله انبوه نرسیده بنابراین صاحبان این خودرو دست بالا را در تعیین قیمت آن دارند.

براساس برنامه ریزی سایپایی ها قرار است اطلس جایگزین کوییک شود. حذف کوییک در شرایطی مدنظر خودروسازی سایپا قرار گرفته است که در حال حاضر تمرکز این خودروساز روی عرضه کوییک با مدل های مختلف است تا به نوعی سبد محصولاتی خود را متنوع کند.

دسته‌بندی نشده
پربازدیدثبت نام خودرو
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی