فوری ترامپ، بایدن را ترور کرد!

به گزارش ساناپرس، فوری ترامپ، بایدن را ترور شخصیتی کرد! پیش بینی ترامپ از کناره‌گیری بایدن
دونالد ترامپ در پاسخ به سوالی درباره بایدن ادعا کرد که او فکر می‌کند بایدن قبل از شروع انتخابات از این رقابت کناره‌گیری می‌کند.
دونالد ترامپ ، رئیس‌جمهور پیشین آمریکا روز سه‌شنبه ابراز اطمینان کرد که جو بایدن، رئیس‌جمهور فعلی این کشور از رقابتهای انتخاباتی که امسال برگزار می‌شود، خارج می‌شود.

ترامپ که یکی از اعضای حزب جمهوریخواه نیز هست در پاسخ به سوال خبرنگار فاکس نیوز در این باره گفت: شخصاً اینطور فکر می‌کنم.این اولین بار نیست که ترامپ ورود بایدن به مرحله نهایی رقابت‌های انتخاباتی را زیر سوال می‌برد. او پیشتر گفته بود که ضعف جسمی و روحی بایدن به او اجازه نمی‌دهد در رقابت‌های انتخاباتی به خط پایان برسد.
در همین زمینه، ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، شامگاه یکشنبه، دو روز مانده به انتخابات مقدماتی در نیوهمپشایر، از رقابت‌های انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا کناره گیری و از دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا حمایت کرد.

دو روز پیش نیز تیم اسکات، سناتور آمریکایی که از رقابت‌های ریاست جمهوری انصراف داد، حمایت خود را از دونالد ترامپ اعلام کرد و ویوک راماسوامی، نامزد ریاست جمهوری آمریکا از تعلیق مبارزات انتخاباتی خود برای انتخابات ۲۰۲۴ خبر داد.

در همان روز، آسا هاچینسون، فرماندار ایالت آرکانزاس آمریکا اعلام کرد که با توجه به پیروزی ترامپ در انتخابات مقدماتی حزب جمهوریخواه در آیووا، تصمیم گرفته است از رقابت‌های ریاست جمهوری کناره گیری کند.

دانا برزیل، رئیس سابق حزب دموکرات نیز در این خصوص اعلام کرد که مسیر برای دونالد ترامپ برای کسب نامزدی حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ آسان است و احتمالا او رقیب بایدن در انتخابات است

اخبارسیاسی
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی