ایران خودرو برای بازار خودرو پیام جدید فرستاد

8 دیدگاه

به گزارش ساناپرس، ایران خودرو برای بازار خودرو پیام جدید فرستاد
اکو ایران : برنامه عرضه های ایران خودرو بروز رسانی شد و قرار است به زودی ابی های جاده مخصوص یکی از محصولات ارتقا یافته خود را در دسترس متقاضیان واجد شرایط قرار دهند.
به گزارش اکو ایران، ایران خودرو برنامه خود برای عرضه رانا پلاس ارتقا یافته را اعلام کرد. ایران خودرویی ها قصد دارند این محصول جدید خود را به صورت پیش فروش در دسترس متقاضیان واجد شرایط قرار دهند.

ایران خودرویی ها در دور اول سامانه یکپارچه فروش خودرو محصولات خود را عرضه کردند. این خودروساز به دلیل پُرشدن ظرفیت فروش از حضور در دور دوم انصراف داد.

رانا پلاس و همچنین رانا پلاس با سقف شیشه ای جز محصولاتی بودند که ایران خودرویی ها در اولین حضور خود در سامانه یکپارچه فروش خودرو پشت ویترین این سامانه قرار دادند.

مدیران ایران خودرو در میانه سال جاری بعد از ناامید شدن از دریافت مجوز افزایش قیمت از شورا رقابت مسیر دیگری را برای افزایش درآمد خود در پیش گرفت.

ایران خودرویی ها به سمت تولید محصولات جدید رفتند. البته این محصولات جدید همان محصولات قدیمی این خودروساز بودند که پسوند ارتقا یافته را به دنبال اسم خود یدک می کشیدند.

به عبارت دیگر آبی های جاده مخصوص قصد داشتند تا همان محصولات قدیمی را با آپشن های جدید به بازار عرضه کنند.

رانا پلاس ارتقا یافته یکی از محصولاتی است که در لیست هشت محصول ایران خودرو به شورای رقابت قرار داشت و توانست مجوز قیمت را کسب کند.

آبی های جاده مخصوص این خودروی ارتقا یافته را به عنوان خودروی جایگزین خود در اولین فروش سامانه یکپارچه یعنی رانا پلاس با گیربکس دستی و سقف شیشه ای به ثبت نام کنندگانی که موعد تحویل خودروی آنها پاییز 1402 بود، پیشنهاد دادند.

متقاضیان در واکنش به پیشنهاد ایران خودرو با اعلام اینکه برای رانا پلاس با گیربکس دستی و سقف شیشه ای نام نویسی کردند و همان خودرو را می خواهند، نارضایتی خود را نشان دادند. متقاضیان رانا پلاس دلیل نارضایتی خود را افزایش قیمت کارخانه ای مدل ارتقا یافته به نسبت مدل عرضه شده در سامانه یکپارچه فروش عنوان کردند.

حال ایران خودرویی ها بار دیگر همان پیشنهاد را با روش جدید به متقاضیانی که موعد تحویل خودروهای آنها پاییز 1402 اعلام شده بود، مطرح کردند.

آبی های جاده مخصوص در پیشنهاد جدید خود رانا پلاس ارتقا یافته را به صورت پیش فروش با سه بازه زمانی تعیین شده برای تحویل در دسترس متقاضیان واجد شرایط قرار دادند.

پیشنهاد اول تحویل رانا پلاس ارتقا یافته در خرداد 1403 است. پیش پرداخت در نظر گرفته شده برای متقاضیانی که قصد شرکت در این برنامه پیش فروش را دارند. حدود 225 میلیون و 700 هزار تومان اعلام شده است. این مبلغ پیش پرداخت 50 درصد قیمت خودرو در زمان فعلی است.

پیشنهاد دیگر آبی های جاده مخصوص عرضه تحویل این محصول ارتقا یافته در تیر سال آینده است. مبلغ پیش پرداخت اعلام شده برای تحویل در اولین ماه تابستان حول و حوش 203 میلیون تومان است. این مبلغ 45 درصد قیمت فعلی رانا پلاس ارتقا یافته است.

پیشنهاد سوم و پایانی ایران خودرو واگذاری این خودروی جدید در مرداد 1403 است. متقاضیان تحویل رانا پلاس ارتقا یافته در دومین ماه تابستان باید نزدیک به 180 میلیون تومان به حساب ایران خودرویی ها واریز کنند.

الباقی قیمت خودرو براساس قیمت روز زمان تحویل محاسبه و از خریداران اخذ خواهد شد.

خودروسز ساکن کیلومتر 14 جاده مخصوص رنگ های سفید، مشکی آبنوس، خاکستری متالیک و آبی کبود را برای هر سه پیشنهاد خود در نظر گرفته است.

باید منتظر ماند و دید متقاضیان رانا پلاس با گیربکس دستی و سقف شیشه ای حاضر می شوند در دور جدید پینشهاد ایران خودرویی ها را جایگزینی خودروی مورد نظر خود با رانا پلاس ارتقا یافته بپذیرند؟

این احتمال وجود دارد که با توجه به افزایش قیمت بازاری خودرو این بار تعداد بیشتری از متقاضیان رانا پلاس با گیربکس دستی و سقف شیشه ای زیر برگه یشنهادی ایران خودرویی ها را امضا کنند

اخباراقتصادخودرو
پربازدیدقیمت خودرو
 

8 دیدگاه.

 • خالدی
  2024-01-24 13:30

  چرابرای خانوار پر جمعیت خودرو نمیدهید چراحتما باید فرزند آخر آبان ۱۴۰۰باشد این چه قانونیه فکر جوانی جمعیت هم باشیداینده سازان کشور همین خانوار پر جمعیت هستند

 • 829***0
  2 بهمن 1402 – 09:37
  لینک آدرس کارزار مخالفت با خرید اجباری خودروی دنا آپشنال Karzar.net/100995

 • شکیبا
  2024-01-24 22:03

  سگ بروح اجداد مدیر عامل سایپا وایران خودروبا این ماشین ساختنشون ۲۰ برابر قیمت بدونه کیفیت

 • لیلا ریکی
  2024-01-25 01:39

  ما 15 بار طرح مادران ثبت نام کردیم اسم ما در نمیاد همش پارتی بازیه

 • حالا هرچی
  2024-01-26 00:23

  من یک بی غیرت هستن

 • ناشناس
  2024-01-26 02:52

  …….

 • یازهرا
  2024-01-28 09:51

  سلام به فکرمردمی باشید که باسختی ۱۰۰میلیون رابه امیدی وام گرفتندتاپژو پارس بخرند.به عهدخودوفا کنید

 • ناشناس
  2024-01-28 23:36

  ریاست محترم ایران خودرو درود و سلام
  به اطلاع شما می‌رسانم بنده هم برای خرید خودرو داخلی که الان آرزویی شده برام متاسفانه با عدم توانایی خرید به صورت آزاد را توانا نیستم ..
  از شما مقام عالی رتبه را خواهانم که مساعدت لازم را جویا بشید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی