خبر تلخ دیگر برای فوتبال دوستان / مهاجم معروف هم درگذشت + بیوگرافی و علت درگذشت

به گزارش ساناپرس، شوک به جهان فوتبال مهاجم افسانه‌ای فوتبال درگذشت

هترین گلزن تاریخ تیم ملی ایتالیا درگذشت

به گزارش سلام نو به نقل از همشهری ، جیجی ریوا، ۷۹ ساله، امروز به دلیل نابسامان بودن وضعیتش در خانه به دلیل بیماری به بیمارستان بروتزی‌ در کالیاری انتقال داده شد و در بخش قلب و عروق بستری شده بود.

جیجی ریوا تولدت مبارک | طرفداری

پس از اینکه هواداران نسبت به وضعیت او نگران شدند، بیمارستان در جدیدترین بروزرسانی عصر امروز خبر داد که حال او رو به بهبود است. با این حال رسانه‌ها دقایقی قبل گزارش دادند که وضعیت او دوباره وخیم شده و در نهایت از دنیا رفته است.

ریوا

این خبر چند ثانیه قبل از شروع فینال سوپرجام بین اینتر و ناپولی در ریاض منتشر شد و به همین دلیل یک دقیقه سکوت برگزار نشد. مطمئناً باشگاه‌های سری A در هفته‌های آتی یاد مهاجم افسانه‌ای ایتالیا را زنده نگه خواهند داشت.

ریوا با ۳۵ گل در ۴۲ بازی برای آتزوری بهترین گلزن تاریخ ایتالیاست. او یکی از بازیکنان کلیدی ایتالیا در قهرمانی این تیم در یورو ۱۹۶۸ بود. او همچنین در سال ۱۹۷۰ به کالیاری کمک کرد تا تنها عنوان قهرمانی سری A را در تاریخ خود کسب کند.
ریوا تمام دوران بازی به‌جز اولین فصل حرفه‌ای خود را با کالیاری گذراند و در ۱۳ سال حضور در این باشگاه ۳۷۴ بازی انجام داد و ۲۰۷ گل به ثمر رساند.

ریوا

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی