پنالتی زن جدید استقلال کیست؟ / جایگزین یامگا در استقلال بالاخره مشخص شد

به گزارش ساناپرس؛ پنالتی زن جدید استقلال کیست؟ / جایگزین یامگا در استقلال بالاخره مشخص شد

جایگزین یامگا برای زدن پنالتی در ااستقلال مشخص شد.

با مصدومیت کوین یامگا و احتمال بازی نکردن او حداقل طی چند ماه آینده، جواد نکونام چاره‌ای ندارد جز اینکه برای جانشینی او و البته یک مسئله مهم دیگر تصمیم بگیرد.

آرتور کوین یامگا به شدت آسیب دید و به احتمال فراوان حداقل تا دو ماه آینده نمی‌تواند استقلال را همراهی کند. حتی برخی شایعات حکایت از آن دارد که شاید فصل برای این بازیکن فوق العاده موثر و بی‌حاشیه تمام شده باشد و استقلال باید قید استفاده از او را تا پایان لیگ بیست و سوم بزند.

یامگا جدا از کارایی بالایی که برای استقلال داشت، طی دو سال اخیر پنالتی زن اول آبی‌ها نیز محسوب می‌شد و از این بابت خیال همه مربیان استقلال را راحت کرده بود اما در غیاب او پنالتی‌هایی که استقلال به دست می‌آورد را چه کسی خواهد زد؟ فصل گذشته علاوه بر کوین، گاهی اوقات محمد محبی و مهدی قایدی نیز برای استقلال پنالتی می‌زدند اما حالا هیچ کدام از آنها آبی پوش نیستند بنابراین باید ماموریت فوق بر عهده افراد دیگری گذاشته شود.

برخی خبرها حکایت از آن دارد که از میان محمد حسین مرادمند و آرش رضاوند، یک نفر به عنوان پنالتی زن اول استقلال در نیم فصل دوم انتخاب می‌شود البته کادر فنی استقلال تاکید دارند باید روی این مسئله در تمرینات بیشتر مانور شود و نکونام پس از دیدن تمرین پنالتی بازیکنان، در نهایت خودش پنالتی زن اول را انتخاب خواهد کرد. حتی صحبت بر سر این است که شاید رافائل سیلوا هم برای پنالتی زدن شانس داشته باشد.

منبع: خبر ورزشی

اخبارورزش
استقلالپربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی