فوری عیدی دولت در سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر

به گزارش ساناپرس، فوری عیدی دولت در سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر
بازدید رایگان از موزه‌ها در سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدربازدید از موزه‌ها و اماکن تاریخی تحت نظارت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همزمان با سالروز ولادت حضرت علی (ع) رایگان اعلام شده است.
به گزارش شهرآرانیوز، با پیشنهاد بنیاد بین‌المللی غدیر و با موافقت سیدعزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، بازدید از موزه‌ها و اماکن فرهنگی‌تاریخی تحت نظارت این وزارتخانه در روز پنجشنبه ۵ بهمن (۱۳ رجب) رایگان است.

ساعت کار موزه‌ها و اماکن فرهنگی تاریخی در نیمه دوم سال در روز‌های پنجشنبه و جمعه از ۹ تا ۱۸ است و بلیت‌فروشی تا ساعت ۱۶ انجام می‌شود.

در کشور ۸۲۶ موزه وجود دارد که از این تعداد ۲۶۸ موزه تحت پوشش وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هستند./منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

دولت رییسی امسال همزمان با روز مادر از طرح یسنا رونمایی کرد که بر اساس آن حساب مادران باردار و شیرده و باردار ۴۰۰ الی ۶۰۰ هزارتومان شارژ شد. با نزدیک شدن به روز پدر برخی از منابع خبری از ارائه وام با ضمانت یارانه خبر دادند.

وام یارانه از جمله وام‌هایی است که بانک‌ها به افرادی که مشمول دریافت یارانه هستند، پرداخت می‌کند. از این رو تمام یارانه بگیران می‌توانند جهت ثبت نام اینترنتی وام با کارت یارانه اقدام کنند. وام یارانه نیاز به ضامن ندارد و شما می‌توانید با یارانه نقدی سرپرست خانوار این وام را دریافت کنید، این وام‌ها توسط بانک مرکزی مورد تایید قرار گرفته است ثبت نام اینترنتی وام یارانه انواع مختلفی دارد از جمله وام ۵ میلیونی یارانه، وام قرض الحسنه ۲۰۰ میلیونی، وام ۱۰ میلیونی یارانه و…که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

وام یارانه‌ای انواع مختلی دارد که در ادامه با انواع وام با کارت یارانه آشنا خواهید شد:

انواع وام با کارت یارانه:

وام ۵ میلیونی

وام ۱۰ میلیونی

وام ۲ میلیونی

وام ۲۰۰ میلیونی

وام اربعین یارانه

ثبت نام وام ۵ میلیونی با کارت یارانه

ثبت نام وام با کارت یارانه

معمولا وام‌هایی که تا حالا تحت عنوان وام یارانه پرداخت شده است نیاز به هیچگونه انعقاد قراردادی با بانک نداشتند. تنها کافی بود متقاضیان کد ملی خود را با شماره تلفن همراه اصلی خود به سرشماره‌ای که متعلق به وزارت رفاه ۶۳۶۹ بود پیامک کنند. سرپرستان بعد از ارسال کد ملی به سرشماره مذکور، پیامکی را با عنوان عملیات با موفقیت انجام شد دریافت می‌کردند.

بر اساس اطلاعیه بانک مرکزی همه‌ی بانک‌ها می‌توانند برای مشتریان خود وام یارانه در نظر بگیرند. هر کدام از بانک‌ها با توجه به شرایط و تسهیلاتی که در اختیار دارند برای مشتریان خود و کسانی که حساب بانکی دارند وام یارانه ارائه می‌دهند. از این رو برای اطلاع از نحوه دریافت وام با کارت یارانه به بانک خود مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب کنید.

نحوه ثبت نام اینترنتی وام با کارت یارانه به این صورت است که شما به سامانه بانک مورد نظر خود یا سایت refahi.ir (http://refahi.ir/) مراجعه کنید و در آن جا باید اطلاعات لازم را جهت ثبت نام اینترنتی وام با کارت یارانه دریافت کنید./آرمان ملی

اخبارجامعه
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی