تسهیلات 10 تا 50 میلیون تومانی «برآیند»، آنلاین، بدون ضامن و وثیقه 

تسهیلات بدون ضامن

ویپاد با هدف توسعه فراگیری مالی، تسهیلات خُرد اعطا می‌کند.  فراگیری مالی، به‌معنی امکان دسترسی آسان تمامی افراد جامعه به خدمات مالی است. ویپاد در راستای همین هدف، تصمیم گرفته است تا نوع جدیدی از تسهیلات را با نام «تسهیلات برآیند» در کنار «تسهیلات پشتوانه» ارائه کند.

معرفی تسهیلات «برآیند» ویپاد

ویپاد؛ ترا‌بانک پاسارگاد، تسهیلات بدون ضامن و وثیقه «برآیند» را در مبالغ 10، 15، 20، 25، 30، 35، 40، 45 و 50 میلیون تومان، برمبنای اعتبارسنجی و براساس امتیازی که در باشگاه مشتریان ویپاد کسب کرده‌اید، به شما اعطا می‌کند:

 • بدون نیاز به ضامن و وثیقه: تسهیلات «برآیند» بدون نیاز به ارائه هرگونه ضامن، وثیقه، چک و سفته و تنها بر‌اساس نتیجه اعتبارسنجی (بررسی رفتار مالی در شبکه بانکی کشور و رفتار مالی 3 ماه اخیر شما در ویپاد) اعطا می‌شود.
 • کاملا آنلاین: تسهیلات «برآیند» را به‌صورت کاملا آنلاین و در کمتر از 3 دقیقه دریافت می‌کنید.
 • مبالغ 10 تا 50 میلیون تومان: تسهیلات «برآیند» در مبالغ 10، 15، 20، 25، 30، 35، 40، 45 و 50 میلیون تومان ارائه می‌شود.
 • بازپرداخت 6 و 12 ماهه: تسهیلات «برآیند» با پرداخت 6 و 12 ماهه در اختیار مشتریان ویپاد قرار می‌گیرد.
 • براساس امتیاز باشگاه مشتریان: شما بر‌اساس موجودی روزانه حساب ویپاد خود، در باشگاه مشتریان ویپاد سکه کسب می‌کنید و پس‌از جمع‌آوری سکه‌های کافی، می‌توانید درخواست تسهیلات «برآیند» را ثبت کنید. تعداد سکه‌های لازم برای دریافت مبالغ مختلف تسهیلات، در صفحه «تسهیلات برآیند» در وبسایت ویپاد قابل مشاهده است.
 • در قالب اعتبار خرید: پس‌از دریافت تسهیلات «برآیند»، می‌توانید از مبالغ آن برای خرید از تمامی فروشگاه‌های آنلاین و حضوری سراسر کشور استفاده کنید.

نحوه استفاده از تسهیلات «برآیند»

برای استفاده از تسهیلات «برآیند»، کافی است با کارت ویپاد خرید انجام دهید. مبلغ خرید به‌صورت خودکار از مبلغ تسهیلات «برآیند» کسر می‌شود. خرید شما می‌تواند از هر فروشگاه اینترنتی یا حضوری در سراسر کشور انجام شود.

بازپرداخت تسهیلات «برآیند»

بازپرداخت تسهیلات «برآیند» با‌توجه به تعداد سکه‌های وی‌کلاب شما تعیین می‌شود و می‌تواند 6 یا 12 ماهه باشد.

نحوه دریافت تسهیلات «برآیند»

 1. دانلود و نصب ویپاد

ابتدا اپلیکیشن ویپاد را از گوگل پلی، بازار، سیب اپ، مایکت و یا وبسایت ویپاد، دانلود و نصب کنید.

 1. دریافت سکه باشگاه مشتریان

با افزایش موجودی و کارکرد روزانه حساب، در باشگاه مشتریان ویپاد (وی‌کلاب) امتیاز (سکه) کسب کنید.

 1. دریافت «تسهیلات برآیند»
  پس‌از کسب تعداد سکه‌های لازم در باشگاه مشتریان ویپاد، می‌‌توانید با مراجعه به صفحه «تسهیلات»، درخواست «تسهیلات برآیند» را ثبت کنید و بعد‌از اعتبارسنجی، بر‌اساس نتیجه آن، این تسهیلات را دریافت کنید.

سرمایه و بازارکسب و کار
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی