سوژه شدن تصویر جدید گوگوش +عکس ها و بیوگرافی

سوژه شدن هیکل گوگوش 73ساله در باشگاه بندسازی /عکس
عکس جدید گوگوش را ببینید
گوگوش خواننده لوس آنجلسی ایرانی عکسی در باشگاه بدنسازی منتشر کرد . هیکل رو فرم خانم خواننده در ۷۳ سالگی باعث تعجب طرفدارانش در اینستاگرام شد.

سوژه شدن هیکل گوگوش 73ساله در باشگاه بندسازی /عکس

بیوگرافی گوگش

نام اصلی وی فائقه آتشین می باشد که با بازیگری شروع کرد و حالا خواننده می باشد. پدرش صابر آتشین ساکن شهر سراب آذربایجان شرقی و مادرش نسرین از مهاجرت آذربایجان شوری بودند کسانی که از مهاجرین بودند بیش تر ارمنی مسیحى بودند و اسم هایى چون نینوش ، مینوش و گوگوش بین شان بسیار مرسوم بود. به همین دلیل پدرش اسم گوگوش را برای دخترک زیبا انتخاب کرد اما ثبت احوال اجازه درج این نام را در شناسنامه نداد.

  

گوگوش چندبار ازدواج کرده است؟
در سال ۱۳۴۶ وقتی ۱۷ ساله بود با شخصی بنام محمود قربانی ازدواج کرد و سال بعد صاحب یک فرزند پسر بنام کامبیر شد، سپس برای آموزش موسیقی به فرانسه رفت. این زندگی بعد از ۵ سال به طلاق ختم شد. گوگوش در سال ۱۳۵۴ با شوهر بهترین دوست خود پوری بنایی بنام بهروز وثوقی ازدواج کرد اما این زندگی یک سال دوام نیاورد و به طلاق دوم وی انجامید. او در سال ۵۶ با همایون مصداقی صاحب چند شرکت بیمه ازدواج کرد.

گوگوش در سال ۱۳۷۰ با مسعود کیمیایی کارگردان صاحب نام سینما ازدواج کرد ۹ سال بعد سال ۷۹ به پیشنهاد یک تیم فیلمساز توانست با گرفتن پاسپورت از اداره گذرنامه از ایران خارج شود. بعد از حضور در کانادا قرار داد همکاری چندین کنسرت را بست او سال ۸۲ از کیمیایی جدا شد و سال ۸۳ و ۸۵ دو آلبوم منتشر داد که موجب استقبال بی نظیر از وی شد.

او در حال حاضر در آمریکا ساکن می باشد، عمل هایی متعدد زیبایی و انتشار اخباری از ازدواج گوگوش و همسرش که رها اعتمادی نام برده می شود هر از چندگاهی او را به صدر جستجوها می آورد.

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی