لو رفتن طلاق نیوشا ضیغمی با این استوری/عکس

1 دیدگاه
به گزارش ساناپرس، لو رفتن طلاق نیوشا ضیغمی با این استوری/عکس
عکس جدید نیوشا ضیغمی را ببینید

لو رفتن طلاق نیوشا ضیغمی با این استوری/عکس

نیوشا ضیغمی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار استوری در اینستاگرام خود به طلاقش واکنش نشان داد. میکاپ دخترانه و مانتوی شیک خانم بازیگر در اینستاگرام پرطرفدار شد.

سن نیوشا ضیغمی
نیوشا ضیغمی متولد ۱۸ تیر ۱۳۵۹ در تهران بازیگر، تهیه کننده و مدل است. فارغ التحصیل لیسانس رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی است.

طلاق جنجالی نیوشا ضیغمی
نیوشا ضیغمی در آبان سال ۱۳۸۹ وقتی ۳۰ ساله بود با آرش پولادخان (تاجر نقره) ازدواج کرد. آقای پولاد خان برای رسیدن به نیوشا با یک برنامه از قبل طراحی شده بعنوان سرمایه گذار در فیلم پرتقال خونی سال ۸۹ به او نزدیک شد و در نهایت پیشنهاد ازدواج داد. نیوشا ضیغمی در نهایت بعد از ۱۲ سال زندگی مشترک با انتشار یک شعر احساسی خبر جدایی و طلاق خود را رسانه ای کرد.

جراحی زیبایی نیوشا ضیغمی
خانم بازیگر: من سال ۸۶ جراحی زیبایی بینی انجام دادم و قبل از عمل ۱۱ فیلم بازی کرده بودم. یکی از دلایلی که بینی ام را جراحی کردم این بود که خودم از نیمرخ ام خوشم نمی آمد و با چهره ام خوشحال نبودم ولی الان راضی ترم.

اسم دختر نیوضا ضیغمی چیست؟
خانم بازیگر در اواخر اردیبهشت سال ۱۳۹۷ صاحب یک فرزند دختر بنام لنا شد، برعکس دیگر همکاران خود این زوج، فرزند خود را در ایران به دنیا آوردند.

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید
 

1 دیدگاه.

  • محسن
    2024-01-23 00:09

    سلام خانم دلاور وهنرمند شما ۱۲سال زندگی شرین داشتید البته به. قول خودتان درمصاحبه با آقای مدیری فرمودید چه وچه وچه قصاوت باشما ازدواج وطلاق حق هرانسان لایق وشایسته. است درطلاق برای شما که هنر مند محبوب هستید اهمیت ندارد چون زندگی شرین د ارید چون با طرف داران با محبت وبا عزت ومهربان هستید چون چهره زیبا دارید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی