فوری / مدارس تهران دوشنبه ۲ بهمن تعطیل شد؟

به گزارش ساناپرس،  مدارس تهران دوشنبه ۲ بهمن تعطیل شد؟
وضعیت آلودگی هوا در تهران امروز یکشنبه در حالت قرمز قرار گرفت. با افزایش شاخص آلودگی هوا شایعاتی مبنی بر تعطیلی مدارس تهران در روز دوشنبه ۲ بهمن مطرح شد .

بر اساس اعلام سامانه پایش کیفی هوای کشور در حال حاضر امروز یکشنبه هوای ۶ شهر استان تهران قرمز و یک شهر بنفش است. شب گذشته روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران با اشاره به تشدید آلودگی هوا از برگزاری کمیته اضطرار آلودگی هوا خبر داد.

وضعیت آلودگی هوای تهران
در استان تهران باقرشهر با شاخص ۲۰۳ در وضعیت بنفش و بسیار ناسالم قرار دارد. قرچک با شاخص ۱۶۶، پیشوا با شاخص ۱۵۵، پاکدشت با شاخص ۱۵۴، اسلام‌شهر با شاخص ۱۵۳، بهارستان با شاخص ۱۶۸، باغستان شهریار با شاخص ۱۷۱، در وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم قرار دارد. دماوند با شاخص ۱۱۹، شهریار با شاخص ۱۰۶ و ملارد با شاخص ۱۳۰ در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس است.

لواسان با شاخص ۶۶، ورامین با شاخص ۷۷، شهر قدس با شاخص ۷۴ و رباط کریم با شاخص ۷۶ در وضعیت زرد و هوای قابل قبول قرار دارد. شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک (سبز)، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای قابل قبول (زرد)، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی)، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم (قرمز)، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم (بنفش) و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک (قهوه‌ای) است.

تعطیلی مدارس ۲ بهمن ماه
استانداری تهران درباره تعطیلی مدارس در ۲ بهمن ماه هنوز اطلاعیه ای صادر نکرده است.

اخباراقتصاد
بورسپربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی