درخواست جنجالی ژینا کلانتری از شادمهر / خواننده معروف دوباره ازدواج می کند؟/ فیلم عاشقانه شادمهر و همسرش

 

به گزارش ساناپرس، درخواست جنجالی ژینا کلانتری از شادمهر / خواننده معروف دوباره ازدواج می کند؟/ ویدیو مصاحبه
فیلم عاشقانه شادمهر و همسرش را ببینید

در چند روز اخیر ماجرای عشق گذشته شادمهر و ژینا در فضای مجازی باعث حواشی زیادی شده است. شادمهر در پاسخ به استوری عاشقانه ژینا کلانتری که چند روز گذشته منتشر کرده بود فیلمی به همراه همسرش در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

بیوگرافی شادمهر
شادمهر عقیلی متولد ۷ بهمن ۱۳۵۱ در تهران خواننده ، آهنگساز و ترانه سرا است.تا هنرستان موسیقی تحصیل کرد سپس وارد آهنگسازی موسیقی بی کلام شد و از سال ۱۳۷۷ با آلبوم مسافر سر زبان ها افتاد و حالا سالهاست در آمریکا زندگی می کند.شادمهر عقیلی سال ۱۳۹۰ وقتی ۳۹ ساله بود با یک دختر فیلیپینی الاصل بنام ملیسا میامسا ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک دختر بنام ملینا است.

بیوگرافی ژینا کلانتری
ژینا کلانتری متولد ۲۱ دی ۱۳۵۸ در تهران، چهره شناخته شده است. فارغ التحصیل رشته بازیگری تئاتر است که با تئاتر شروع کرد سپس جلوی دوربین رفت و با حضورش کنار شادمهر عقیلی بسیار سر زبان ها افتاد و حالا یک فرزند پسر هم دارد. بعد از اولین و آخرین تجربه تصویری در عرصه هنرپیشگی به جهت انتشار عکس و فیلم خصوصی او در یک جشن تولد با شادمهر عقیلی برای همیشه ممنوع التصویر شد.

ماجرای شادمهر و ژینا
انتشار فیلم و عکس دونفر و عاشقانه شادمهر و ژینا کلانتری در زمانی که در ایران حضور داشت همه را به این باور رساند که قرار است این دو با یکدیگر ازدواج کنند. این عشق چنان مستحکم بود که شادمهر آهنگ ژینا گل من را برای خانم کلانتری خواند و حتی مقطعی حلقه های نامزدی نیز در دستانشان دیده می شد اما بعد از مهاجرت همه چیز به هم خورد و این عشق آتشین خاموش شد.

اخباربازیگران و هنرمندانچند رسانه ای
پربازدید
 
 
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

وبگردی