غوغای مهاجم پرسپولیس/قاتل استقلالی ها خط و نشان کشید/ علیپور: من عاشق پرسپولیسم به زودی می آیم

به گزارش ساناپرس، غوغای مهاجم پرسپولیس/قاتل استقلالی ها خط و نشان کشید
مهاجم سابق تیم پرسپولیس در حالی برای بازگشت به جمع سرخپوشان اعلام آمادگی کرده که باید از باشگاه پرتغالی رضایت‌نامه دریافت کند.

به گزارش شفقنا ورزشی به نقل از تسنیم، علی علیپور مهاجم سابق تیم پرسپولیس که چند سالی است در لیگ پرتغال توپ می‌زد، طی روزهای اخیر با انتشار ویدیوهایی از گل‌های خود در لباس پرسپولیس، پالس‌های مثبتی برای بازگشت به جمع سرخپوشان فرستاده اما تاکنون مذاکره و اتفاق خاصی در این زمینه رخ نداده است.

علیپور که چند وقتی است در ترکیب تیم ژیل ویسنته جایی ندارد، تا پایان فصل با این باشگاه پرتغالی قرارداد دارد و همین موضوع کار مذاکره با او را دشوار کرده است.

در همین راستا شنیده می‌شود باشگاه پرسپولیس در انتظار اقدام علیپور برای دریافت رضایت‌نامه از باشگاه پرتغالی است و مدیران این باشگاه معتقدند، این بازیکن برای بازگشت به پرسپولیس باید ابتدا با مدیران باشگاه پرتغالی برای دریافت‌ رضایت‌نامه وارد مذاکره شود.

پرسپولیسی‌ها همچنین پیش از مذاکره با علیپور قصد دارند تا وضعیت مصدومیت او را نیز مورد بررسی قرار دهند و در صورتی که مشکلی بابت رضایت‌نامه و مصدومیت وجود نداشته باشد، سرخ های پایتخت برای بازگشت علیپور اقدام رسمی خواهند کرد.

اخبارورزش
پربازدیدپرسپولیس
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی