اولین تصویر از مادر کوین یامگا بازیکن نابینای استقلال/ مادر مهربان فوق ستاره استقلالی بر بالین پسر مجروحش

به گزارش ساناپرس، اولین تصویر از مادر کوین یامگا بازیکن نابینای استقلال/ مادر مهربان فوق ستاره استقلالی بر بالین پسر مجروحش

مادر کوین یامگا برای عیادت فرزندش، در بیمارستان محل بستری شدن وی حاضر شد.

یامگا

اتفاقات این روزهای باشگاه استقلال پیرامون مصدومیت تلخ کوین یامگا می چرخد. ستاره فرانسوی آبی پوشان که در تمرینات تیم و بر اثر برخورد استوک های حامدی فر با صورتش به شدت آسیب دید، این روزها در بیمارستان بستری است.

چشم چپ یامگا دچار مصدومیت شدیدی شده و در شرایطی که چندین عمل به روی وی صورت گرفته، قرار است او باز هم زیر تیغ جراحان برود و گفته می شود چند پروفسور متخصص چشم پزشکی نیز پرونده ستاره استقلال را زیر نظر دارند تا روند درمان وی با موفقیت پیش برود.

در این میان، مادر کوین یامگا نیز راهی تهران شده و بر بالین پسرش حاضر شده است. پس از آسیب دیدگی شدید کوین و اطلاع خانواده این بازیکن از اتفاق رخ داده، مادر او با پروازی راهی ایران شد تا بتواند در کنار فرزندش حضور داشته باشد.

ویدیویی از اتاق محل بستری کوین یامگا منتشر شده که مادر او نیز در کنارش حاضر شده تا پیگیر آخرین وضعیت فرزندش باشد. باید دید که پزشکان چه زمانی، میزان دوری این بازیکن تأثیرگذار از میادین را اعلام می کنند.

عکس | پرواز فوری مادر ستاره استقلال به ایران | آخرین تصمیم جراحان

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی