مارمولک بازی کره جنوبی در قطر؟/ چشم بادامی ها برای نخوردن به ژاپن هر کاری کردند!

به گزارش ساناپرس، مارمولک بازی کره جنوبی در قطر/ چشم بادامی ها برای نخوردن به ژاپن هر کاری کردند!

تیم ملی فوتبال اردن موفق شد نیمه اول بازی با کره جنوبی را به سود خود به پایان برساند.

به گزارش مشرق، تیم‌های ملی فوتبال کره جنوبی و اردن در دور دوم مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ از ساعت ۱۵ با قضاوت سلمان احمد فلاحی در ورزشگاه الثمامه رو در روی هم قرار گرفتند که این بازی در نیمه اول با برتری دو بر یک به سود تیم اردن به پایان رسید.

ترکیب تیم ملی کره جنوبی: جو هیون وو، سئول یونگ وو، جونگ سئونگ هیون، کیم مین جائه، لی کی، لی کانگ این، پارک یانگ وو، این بئوم هوانگ، لی جائه سونگ، سون هیونگ مین و گوئه سونگ چو

ترکیب تیم ملی اردن: ابولیلا، نصیب، یزدان العرب، الاجالین، المردی، رجای آید، ال راشدان، حداد، اولوان، موسی التماری، یازان النایمت

پیروزی یک نیمه ای اردن برابر کره جنوبی

نخستین حمله و اولین گل برای کره جنوبی

بازیکنان کره جنوبی با را هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۵ با نفوذ سون هیونگ مین به داخل محوطه جریمه اردن، احسان حداد او را نقش بر زمین کرد و داور پس از بازبینی صحنه توسط سیستم کمک داور ویدئویی VAR به سود کره اعلام پنالتی کرد و به مدافع اردن کارت زد نشان داد که خود سون پشت توپ قرار گرفت و با ضربه‌ای چیپ توانست گل اول بازی را به زیبایی وارد دروازه اردن کند. سون پس از به ثمر رساندن گل با در دست داشتن پیراهن کیم دروازه بان اول کره جنوبی که با مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی مواجه شده است گل خود را به او تقدیم کرد.

پیروزی یک نیمه ای اردن برابر کره جنوبی

پس از به ثمر رسیدن گل اول کره، بازیکنان این تیم دست از حمله برنداشتند و در دقیقه ۱۲ لی جائه سونگ توپ را به سون هیونگ مین رساند و این بازیکن اقدام به شوتزنی کرد که توپ او پس از برخورد به مدافع اردن به بیرون رفت.

واکنش خوب دروازه بان کره جنوبی مانع از گلزنی ستاره اردن

بازیکنان اردن پس از چند موقعیتی که کره‌ای ها داشتند، به سمت دروازه این تیم حمله ور شدند و در دقیقه ۲۰ التماری که در بازی با مالزی نقش پررنگی در برتری تیمش داشت در بیرون از محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد اما جو هیون وو به خوبی توانست توپ را مهار کرد.

بازگشت اردن به بازی با گل به خودی بازیکن کره

در دقیقه ۳۶ کرنر برای اردن شکل گرفت و بازیکن این تیم توپ را به سمت دروازه ارسال کرد که با ضربه سر پارک یانگ وو همراه شد و او به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا حساب کار یک بر یک به تساوی برسد.

پس از به ثمر رسیدن گل تساوی برای اردن بازیکنان کره بار دیگر نزدیک دروازه اردن شدند که در نزدیکی محوطه جریمه داور خطا اعلام کرد و برای این تیم ضربه آزاد اعلام کرد و ضربه سون هیونگ مین به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

گل پیروزی بخش اردن توسط النعیمات

بازیکان اردن برای پیروزی در این بازی انگیزه زیادی پیدا کرده بودند و در وقت‌های اضافه نیمه دوم، یازان النعیمات توانست با شوتی زیبا از بیرون محوطه جریمه گل دوم را برای اردن به ثمر برساند تا حساب کار دو بر یک به سود تیم اردن به پایان برسد

اخبارورزش
پربازدید
 

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی